Lwica, 02 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 02 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezły humor, ciesz się życiem, trudno zgadnąć, kiedy przydarzy się kolejny równie dobry czas.

zdrowie: twoja kondycja jest stosunkowo mizerna, uważaj na siebie i nie bierz się za rozbudowane operacje.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, bowiem jest duża szansa, iż nadchodzi marny moment w związku.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat dnia 2 sierpnia, charakteryzuje się agresją, lubi widzieć bezzwłoczne wyniki i mężnie walczy z przeszkodami. To człowiek zorganizowany, pracuje bez bezsensownych zrywów, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często brakuje jej wszechstronności wymaganej w nagłych wypadkach. Bywa egoistyczna, z trudem daje coś innym osobom, wszelkie kwestie powinny kręcić się wkoło jej persony i potrafi beznamiętnie używać pozostałych ludzi. Jest to osobnik aktywny, ożywia wspólników swoim nieposkromionym entuzjazmem, emanuje niezwykłym światłem i pragnie stwarzać nowatorskie projekty. To jednostka ekstrawertyczna, uwielbia znajdować się wśród przyjaciół, ma w duszy nieprzebrane mrowie przypowieści, ale częstokroć posiada też zbyt wysokie zdanie o sobie. Jest to osoba ciekawa, chce poznać każdą możliwą rzecz, a więc zawsze zostaje w niej dziecinna skłonność do dziwienia się rzeczywistości oraz często zajmuje się hermetycznymi zainteresowaniami. Jest to człowiek szczery, towarzysze są dla niej niezmiernie cenni, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie umie nie zaspokoić własnych potrzeb. Jest to osobnik dominujący, nie lubi osądzania swoich decyzji i często nie wie o publicznym odbiorze swojej postaci, zatem częstokroć natrafia na bierną opozycję w stosunku do swoich działań. To osoba prostolinijna, potrafi szybko nawiązać znajomość, nie znosi krążyć dookoła tematu, jednakże często drażni swoim podejściem współpracowników.
To osobnik tolerancyjny, nie przeszkadzają cudze gusty i ekscytuje ją różność życia i kolegów, toteż jest działaczem społecznym walczącym o swobodę ludzi represjonowanych. Jest to jednostka żywiołowa, znudzona przypatrywaniem się ludzkiej indolencji woli częstokroć zrobić coś w pojedynkę, ubóstwia postrzegać przed sobą starannie ustalone plany i zazwyczaj rozpoczyna aktywność natychmiast i bez ociągania. To osoba silna, dąży do mety bez zbędnych wątpliwości, umie wydębić załatwienie zarządzonych nakazów oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Cechuje się odwagą, nie przerażają jej nijakie problemy, bowiem dobrze radzi sobie w powikłanych okolicznościach i wydaje się innym ludziom nieporuszoną skałą. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ukazuje sobą dosyć absurdalny światopogląd, iż wydawałoby się nieskładne prace też potrafią zapewniać rezultaty i często nasze odruchowe zachowania okazują najwyższą efektywność. Znamionuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w absolutnej suwerenności decydowania, a zatem absurdem jest zakładanie, że wykona oznajmione jej zalecenia. Bywa osobnikiem nietolerancyjnym, jest bezgranicznie przekonana o osobistej wspaniałości, na całym całym globie jedynie ona pojmuje sprawy prawidłowo, dlatego częstokroć prowadzi potyczki ze znajomymi. Jest to osoba wesoła, zachwyca się istnieniem, strach przed uczynieniem gafy nie obezwładnia jej, więc ochoczo podejmuje się sondowania nieprzebytych poprzednio obszarów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 02 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.