Lwica, 18 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 18 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyśmienite nastawienie, ruszaj opanować ziemię.

zdrowie: to chwila dość niezgorszej sprawności, ruszaj odważnie na przód zademonstrować światu, na co cię stać.

miłość: zdecydowanie rozumiersz, czego oczekujesz w związku, twoje oczekiwania teraz mają szansę się urzeczywistnić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat dnia 18 sierpnia, to osobnik szczery, potrafi w jednej chwili stać się kolegą, szczerość to jej prawdziwe określenie, jednakże na dodatek nie umie być taktowna. Jest to osoba ekstrawertyczna, jest naturalnym społecznikiem, jej prozaiczne poruszenia zdają się być niezwykłym baletem, ale często ma także zanadto wybujałą opinię o sobie. To jednostka metodyczna, potrafi dowieść swoje projekty do korzystnego zwieńczenia, umie się właściwie mobilizować, jednak nieraz zbytnio upiera się przy poprzednio opracowanych planach. Bywa człowiekiem samolubnym, inne osoby mają obowiązek rozwiązywać jej zmartwienia, bez entuzjazmu daje coś pozostałym ludziom i charakteryzuje ją brak emocjonalności. Jest to osobnik ciekawski, lubi czerpać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, a zatem jest kujonem w zagadnieniach unikanych przez inne jednostki oraz nadaje się na znakomitego pracownika naukowego. To osoba przebojowa, odpoczywa aktywnie i emanuje wewnętrznym światłem. Cechuje się wiernością, potrafi być najlepszym kompanem dostępnym w zgryzotach, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niej sprawą niekwestionowaną, lecz jej spontaniczna prawość umie owocować paroksyzmami awersji. Jest to człowiek autokratyczny, postrzega się za jednostkę fachową w dowolnej dziedzinie i nie boi się oceniania swojego stylu życia, toteż bywa niepopularna w swoim otoczeniu. Jest to osobnik kłótliwy, ochoczo prowadzi kłótnie, nienawidzi wszelkich utrudnień i realizuje śmiałe pomysły.
Charakteryzuje się śmiałością, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ dokłada starań, by przeważnie nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i wydaje się innym ludziom twardym kamieniem. Bywa nietolerancyjna, denerwują ją osoby o niezależnych orientacjach politycznych, jej współpracownicy muszą myśleć w taki sam sposób jak ona, więc migiem zraża do siebie normalnych ludzi. Znamionuje się tolerancyjnością, chętnie przyswaja wiedzę o awangardowych i interesujących rzeczach i bez problemu aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej obserwacjami, a więc jest wolontariuszem charytatywnym starającym się o swobodę osób marginalizowanych. Jest to człowiek samodzielny, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i zasad, zatem głupotą jest oczekiwanie, iż będzie liczyła się z twoimi przykazaniami i barierami. Jest to osobnik impulsywny, dłuższe obserwowanie jej popycha do mniemania, że permanentna, odrobinkę szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i powinno się sobie pozwolić na niepohamowane przeżywanie bodźców i uzewnętrznianie się. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przejrzyście i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, z zapałem wdraża potężne przełomy i przemiany oraz nie pozwala się zbić z tropu. To jednostka gwałtowna, sfrustrowana przypatrywaniem się cudzej nieporadności woli częstokroć zrealizować coś w pojedynkę, zwykle zabiera się za pracę od razu i bez zwlekania i pragnie widzieć przed sobą starannie ustalone cele. To osoba pogodna, w każdym wypadku spogląda z odwagą w przyszłość, ubóstwia dokształcać się w nowych zagadnieniach, dlatego nie traci optymizmu nawet w zawiłych okolicznościach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 18 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.