Lwica, 16 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 16 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój stanie się raczej marny, uważaj by nie zachowywać się agresywnie względem innych ludzi.

zdrowie: z obawą muszę poinformować, że dziś twoja kondycja jest wybitnie fatalna, postaraj się wymigać się od zbędnej orki.

miłość: nuda w miłości, postaraj się zadziwić w tej sprawie siebie i innych.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalna pani lew, która przyszła na świat w dniu 16 sierpnia, to jednostka dociekliwa, chce poznać każde zagadnienie, dlatego pociągają ją sprawy niezwykłe i niekonwencjonalne oraz radzi sobie w profesjach połączonych ze wścibskością. To osobnik zorganizowany, metodycznie prze do mety, trudności nie potrafią szybko jej zdeprymować, jednak kiepsko daje sobie radę z gwałtownie przeistaczającymi się warunkami. To osoba prostolinijna, częstokroć jest bardzo rozchwytywana, pragnie formułować myśli otwarcie, jednakże wspaniałomyślność nie jest jej silnym atutem. Jest to człowiek towarzyski, jest naturalną duszą towarzystwa, asysta ogromnej publiczności jest dla niej doskonałą zabawę, lecz często ma również zbytnio wybujałe zdanie o sobie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie aktywności powinny oscylować dokoła jej postaci i do celów umie zmierzać nawet poprzez ludzką krzywdę. To jednostka aktywna, porywa wspólników swoim bezgranicznym żarem i dobrze wytrzymuje nerwową mordęgę. Cechuje się wiernością, jest rzetelnym i odpowiedzialnym podkomendnym, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, ale jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi być przyczyną erupcji niechęci. Lubi zachowywać się agresywnie, nie znosi nawet drobnych przeszkód i pędzi śmiało do przodu. Jest to osobnik dominujący, jest rzeczywistą personifikacją kaprala i częstokroć nie wie o powszechnej percepcji swojej persony, zatem często natrafia na cichy sprzeciw względem swoich działań.
Jest to jednostka nietolerancyjna, uwielbia instruować osoby wokół, na całej całej planecie tylko ona postrzega rzeczy prawidłowo, a więc umie dogadać się jedynie z pokrewnym do niej pomyleńcem. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą żywy dowód, że nieustanna, w pewnym stopniu stuknięta improwizacja też może stanowić jakiś projekt na życie i winno się sobie pozwolić na nieujarzmione doświadczanie przeżyć i wyrażanie się. Jest to osobnik bystry, ubóstwia widzieć przed sobą dokładnie wyznaczone plany i zmęczona obserwowaniem cudzej niezdarności życzy sobie częstokroć wykonać coś osobiście. To jednostka zaradna, nie lubi jakichkolwiek restrykcji i reguł, więc absurdem jest oczekiwanie, iż usłucha przedstawionych jej dyspozycji. Charakteryzuje się wesołością, spodziewa się od rzeczywistości nieznanych, niesamowitych doświadczeń, również w fiasku usiłuje znaleźć dobre strony, a zatem wyśmienicie spełnia się w zadaniach obciążonych zagrożeniem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, z reguły żyje żywiołowo i energicznie, entuzjastycznie wciela w życie potężne rewolucje i udoskonalenia oraz nie odstępuje od realizowania dalekowzrocznych koncepcji dla krótkotrwałej i zwodniczej wygody. Znamionuje się kompromisowością, potrafi kolegować się z ludźmi o nader odmiennych przekonaniach i cieszy ją różnorakość otoczenia i współpracowników, toteż bywa wolontariuszem charytatywnym walczącym o swobodę ludzi represjonowanych. Jest to osobnik dzielny, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem doskonale sprawdza się w trudnych okolicznościach i ukazuje dużą samodyscyplinę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 16 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.