Lwica, 15 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 15 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój jest dosyć marny, postaraj się zafundować sobie coś pocieszającego.

zdrowie: bywały dawniej bardziej energiczne dni, zajmij się jakąś przeciętnie trudną działalnością.

miłość: przedstawiasz sobą ucieleśnienie namiętności, wysiłkiem swojej działania, jesteś w stanie budować zdrowe relacje.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalna pani lew, która przyszła na świat w dniu 15 sierpnia, jest to osobnik ciekawy, pragnie przeniknąć więcej niźli pozostali śmiertelnicy, a więc zawsze próbuje zajrzeć za widnokrąg i często para się wymyślnymi zamiłowaniami. Jest to osoba towarzyska, jest zdrojem różnorodnych koncepcji, ma w duszy bogatą ilość opowieści, ale potrafi też nudzić na śmierć mówieniem w kółko o jakiejś rzeczy. Charakteryzuje się szczerością, kompani są dla niej niezwykle cenni, stara się działać adekwatnie do swoich przekonań, lecz częstokroć w tym immanentnym koleżeństwie umie nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. To człowiek zdyscyplinowany, konsekwentnie zmierza do mety, potrafi się należycie motywować, jednak często brakuje jej wszechstronności pożądanej w naglących wypadkach. Bywa samolubna, osoby dokoła muszą dbać o jej dobrostan, do celów umie podążać chociażby poprzez cudzą niedolę i stosunki obustronne oznaczają dla niej czerpanie korzyści. To jednostka przedsiębiorcza, ubóstwia stwarzać awangardowe projekty, lubi funkcjonować w permanentnym pędzie i tyra jak maszyna. To człowiek otwarty, z łatwością zawiązuje znajomości, nie kryje własnych uczuć, jednakże przy tym nie umie być subtelna. Częstokroć bywa apodyktyczna, zachowuje się niczym wandal i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby niepotwierdzające jej stanowiska, dlatego potrafi prowokować protesty pośród swoich pracowników. Bywa osobnikiem agresywnym, urzeczywistnia ambitne pomysły, chętnie wchodzi w sprzeczki i gwałtownie przypuszcza szturm na znajdujące się na swej trasie bariery.
Jest to jednostka nietolerancyjna, drażnią ją ludzie o odrębnych opiniach, jej współpracownicy mają obowiązek postrzegać sprawy w taki sam sposób jak ona, więc umie porozumieć się tylko ze zbliżonym do niej radykałem. Jest to osoba nieustraszona, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieznanymi trudnościami, gdyż podejmuje starania, by nie skupiać się na lęku i przejawia opanowanie nie zważając na warunki. Jest to jednostka optymistyczna, spodziewa się od otoczenia nowych, pasjonujących przygód, uwielbia uczyć się oryginalnych zagadnień, a zatem wspaniale funkcjonuje jako odważny innowator. Jest to osobnik tolerancyjny, ochoczo czerpie wiedzę o nowatorskich i wciągających rzeczach i cieszy ją różność rzeczywistości i wspólników, toteż jest organizatorem społecznym starającym się o wolność mniejszości. To jednostka zaradna, nienawidzi realizowania narzuconych zaleceń, zatem nonsensem jest uważanie, że podporządkuje się komuś bez konfrontacji. Jest to osoba żywiołowa, zirytowana obserwowaniem ludzkiej niekompetencji chce często wykonać coś na własną rękę i przeważnie zaczyna pracę w jednej chwili i bez niepewności. To człowiek stanowczy, zwykle pracuje bystro i żywiołowo, potrafi wymóc wykonanie zaordynowanych zarządzeń oraz radośnie odbiera wszelkie pomyślne przemiany w życiu. Jest to osoba impulsywna, jest bezgranicznie przeświadczona, iż nieustanna, nieco pomylona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i nie trzeba nadmiernie przeginać z permanentną samokontrolą.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 15 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.