Lwica, 12 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 12 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny zwyczajny poranek, spróbuj tchnąć w niego ducha, nie pozwól żeby wybryki horoskopu zburzyły twoje plany.

zdrowie: zdarzały ci się przedtem bardziej energiczne dni, zajmij się jakąś typową robotą.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego oczekujesz w świecie miłości, sięgnij po to, czego pragniesz.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat dnia 12 sierpnia, uwielbia zachowywać się towarzysko, ubóstwia obcować z kolegami, jej proste poruszenia mają wygląd wykwintnego występu, jednakże często lubi wyrażać opinie mało wyważone. To człowiek władczy, chce ujarzmić całą kulę ziemską i uważa za zagrożenie osoby niepodzielające jej punktu widzenia, więc częstokroć natrafia na bierny sprzeciw w stosunku do swoich działań. Jest to osobnik dociekliwy, chce zrozumieć każde zagadnienie, a zatem zawsze dokłada starań, by zerknąć za widnokrąg oraz kwalifikuje się na pierwszorzędnego badacza. Bywa jednostką egocentryczną, ludzie naokoło muszą troszczyć się o jej humor, bez entuzjazmu przekazuje coś pozostałym osobom i umie bez emocji posługiwać się innymi ludźmi. Cechuje się systematycznością, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak umie być nazbyt formalna w zaskakujących sytuacjach. Znamionuje się wiernością, kompani są dla niej bardzo istotni, jest niezmiernie szanowana przez współpracowników, ale często w tej przyrodzonej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. To osobnik aktywny, nie unika wysiłku, wyzwania pokonuje odważnie i emanuje niesamowitym żarem. Bywa kłótliwa, choćby astronomiczne ograniczenia nie umieją jej przystopować, działa obcesowo i wciela w życie zuchwałe przedsięwzięcia. To osoba prostolinijna, bez problemu zawiera przyjacielskie stosunki, niezwykle ceni uczciwość, lecz częstokroć drażni swoim podejściem wspólników.
To człowiek impulsywny, demonstruje zdecydowanie całemu globowi, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest optymalnym pomysłem i często nasze emocjonalne czyny okazują najwyższą skuteczność. To osobnik silny, klarownie i dokładnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, gdy trzeba, nieustępliwie i konkretnie udowadnia swoje oceny oraz nie boi się wszczynania zwad. To osoba nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu myślącemu odmiennie, dowolną sprzeczność stanowiska uznaje za atak, a więc częstokroć wszczyna waśnie ze znajomymi. To jednostka bystra, pragnie postrzegać przed sobą precyzyjnie wyznaczone plany i przeważnie zaczyna aktywność momentalnie i bez marudzenia. To człowiek kompromisowy, nie niepokoją cudze gusty i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, dlatego stara się stronić od zaślepionych fanatyków zajętych oznajmianiem najwspanialszych koncepcji. To osobnik samodzielny, postanowienia obiera na bazie osobistych rozważań, zatem rozczaruje cię spodziewanie się, iż ustąpi komuś bez walki. Jest to człowiek optymistyczny, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, także w przegranej próbuje wyszukać dobre strony, toteż dobrze funkcjonuje jako śmiały wynalazca. To osoba odważna, nie przerażają jej nijekie trudności, gdyż potrafi przezwyciężyć własny przestrach i utrzymuje powściągliwość bez względu na warunki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 12 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.