Lwica, 11 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 11 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, spróbuj tchnąć w niego energię, nie dopuść by kaprysy gwiazd zepsuły twoje projekty.

zdrowie: witalność wręcz rozpiera cię, spożytkuj ten stan najdoskonalej, jak tylko możesz.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, bo jest duża szansa, że wystąpią w tym obszarze nagłe trudności.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalna kobieta lew urodzona dnia 11 sierpnia to człowiek dominujący, nie lubi krytykowania swoich poleceń i uważa za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej punktu widzenia, a więc potrafi prowokować opory pośród swoich podwładnych. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest centralnym artystą wszelkiej balangi, nosi w duszy nieskończone mrowie przypowieści, jednakże niestety umie też uznawać się za wielkiego myśliciela. To jednostka dociekliwa, chce poznać więcej aniżeli pozostali osobnicy, dlatego bywa wzorowym uczniem w dziedzinach nielubianych przez innych ludzi oraz chętnie czerpie wiedzę o rozlicznych dziedzinach wiedzy. Bywa jednostką samolubną, potrafi na chłodno posługiwać się pozostałymi osobami, wszelkie sytuacje winny oscylować wkoło jej ego i nie absorbuje jej rozwój konstruktywnych stosunków z kolegami. To człowiek szczery, częstokroć jest bardzo ujmująca, nie znosi używać eufemizmów, ale wielkoduszność nie jest jej wybijającą się cnotą. Często bywa kłótliwa, pragnie prowadzić zmagania, dąży do wygranej nawet po trupach i urzeczywistnia niespotykane projekty. Charakteryzuje się wiernością, jest niezmiernie opiekuńcza dla własnej drugiej połowy, jest niezwykle ceniona przez towarzyszy, lecz czasem w swojej lojalności dociera aż do braku powagi. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje siłę charakteru i nieustępliwość, umie się prawidłowo motywować, jednak kiepsko wytrzymuje błyskawicznie przeistaczające się okoliczności. To osobnik aktywny, inicjuje jednocześnie rozmaite zadania, wyzwania przezwycięża z marszu i promieniuje niesamowitym światłem.
To osoba radosna, rozkoszuje się istnieniem, cieszą ją kolejne doświadczenia i przeżycia, a zatem wyśmienicie działa jako dzielny racjonalizator. Jest to jednostka samodzielna, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i restrykcji, więc głupotą jest oczekiwanie, że będzie liczyła się z twoimi ograniczeniami i dyspozycjami. Cechuje się kompromisowością, nie drażnią cudze zainteresowania i problemowo zmienia istniejące poglądy w konfrontacji ze świeżymi obserwacjami, toteż próbuje stronić od nawiedzonych pomyleńców zaaferowanych wygłaszaniem najdoskonalszych koncepcji. To człowiek porywczy, personifikuje sobą zupełnie absurdalną ideę, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najlepszą decyzją i częstokroć nasze naturalne zachowania ukazują największą skuteczność. To osobnik odważny, potrafi wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, albowiem rewelacyjnie radzi sobie w powikłanych warunkach i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Znamionuje się ksenofobią, wkurzają ją osoby o odrębnych światopoglądach, na całym całym globie jedynie ona postrzega rzeczy adekwatnie, zatem prędko zniechęca do siebie normalnych ludzi. Jest to jednostka szybka, szybko dopasowuje się do potrzeb sytuacji i znużona podziwianiem ludzkiej nieudolności ma ochotę często przeprowadzić coś osobiście. Uwielbia zachowywać się stanowczo, świetnie rozumie swoje pragnienia, nie odczuwa obiekcji przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz nie pozwala się skonfundować.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 11 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.