Lwica, 10 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 10 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie radykalnie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: to moment zupełnie niezgorszej sprawności, nie lękaj się okazać wszystkim, na co cię stać.

miłość: stanowisz uosobienie namiętności, o ile chociaż zamarzysz sobie, jesteś w stanie tworzyć pozytywne związki.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczna pani lew urodzona dnia 10 sierpnia często bywa władcza, pragnie opanować całą kulę ziemską i przemawianie do jej rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, a więc jest niepopularna w swoim otoczeniu. Bywa wojownicza, pędzi odważnie na przód i działa arogancko. To osoba błyskotliwa, lubi obcować z kolegami, niezmiernie uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, ale często na nieszczęście nie potrafi zmilczeć w odpowiednim czasie. To człowiek przebojowy, mozoli się niczym koparka i ubóstwia funkcjonować w ciągłym biegu. To osobnik szczery, umie w jednej chwili przełamać lody, nienawidzi używać eufemizmów, jednak częstokroć brakuje jej subtelności. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego zakończenia, postępuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak słabo daje sobie radę z żywiołowo zmieniającymi się sytuacjami. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie sprawy powinny krążyć wokół jej persony i umie być zręcznym kombinatorem. Charakteryzuje się lojalnością, potrafi być prawdziwym przyjacielem lojalnym w zgryzotach, do małżeństw podchodzi niezwykle na serio, aczkolwiek nierzadko w swojej ofiarności dosięga aż do przesady. To jednostka dociekliwa, uwielbia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, a zatem jest najlepszym uczniem w zagadnieniach omijanych przez pozostałych osobników oraz sprawdza się w profesjach związanych z ciekawskością.
Jest to człowiek gwałtowny, pokazuje należytą postawę powolniejszym od siebie i zazwyczaj zaczyna działanie od razu i bez ociągania. Jest to osobnik spontaniczny, przedstawia sobą poglądowe potwierdzenie, iż na pozór niezorganizowane prace też umieją zapewniać wyniki i często nasze naturalne czyny wykazują największą skuteczność. Jest to człowiek pogodny, w każdym wypadku patrzy z nadzieją w przyszłość, popełnione gafy postrzega jako skarbnicę pożytecznej mądrości, więc nie gubi pogody ducha nawet w trudnych okolicznościach. Jest to osobnik silny, z reguły pracuje szybko i dynamicznie, chętnie wciela w życie wielkie rewolucje i modernizacje oraz nie pozwala się skonfundować. Znamionuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo baczną i wielostronną umysłowością i osób odmiennych i niespotykanych nie uznaje z góry za zagrożenie, dlatego bywa wolontariuszem filantropijnym walczącym o swobodę ludzi wykluczonych. Cechuje się śmiałością, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, albowiem umie przezwyciężyć własny lęk i ukazuje dużą samokontrolę. To osobnik zaradny, unika realizowania odgórnych poleceń, toteż niech ci nie roi się, że ustąpi komuś bez konfrontacji. Bywa jednostką ksenofobiczną, jest absolutnie przeświadczona o osobistej perfekcyjności, jej współpracownicy mają obowiązek postrzegać sprawy identycznie jak ona, zatem częstokroć prowadzi waśnie ze znajomymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 10 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.