Lwica, 01 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 01 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nazbyt dobrego stanu psychicznego, spróbuj zafundować sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: jesteś dziś wulkanem witalności, wykorzystaj ten fakt najlepiej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: niewątpliwie rozumiersz, czego pragniesz w miłości, twoje oczekiwania teraz mogą się spełnić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pani lew urodzona dnia 1 sierpnia to osoba bezpośrednia, bezproblemowo nawiązuje kontakty, nie maskuje własnych wzruszeń, jednakże na nieszczęście, nieraz przemawia zbyt szczerze. To człowiek zdyscyplinowany, umie racjonalnie dysponować swoimi środkami, przeciwności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak słabo znosi dynamicznie przeistaczające się warunki. Jest to jednostka apodyktyczna, uznaje się za osobę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i cudzy opór nie ma dla niej znaczenia, a więc umie prowokować rebelie między swoimi pracownikami. To osobnik energiczny, posiada niezmierzone rezerwy energii, aktywizuje kolegów swoim nieokiełznanym entuzjazmem i odpoczywa czynnie. Jest to człowiek wścibski, ubóstwia uczyć się nowych dziedzin, toteż bywa najlepszym uczniem w sprawach unikanych przez inne jednostki oraz ochoczo czerpie wiedzę o przeróżnych przedmiotach. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, uwielbia spędzać czas z towarzyszami, jej proste poruszenia zakrawają na wyszukane przedstawienie, ale często pragnie ogłaszać sądy niezbyt rozważne. Bywa kłótliwa, zmierza do tryumfu bez względu na cenę, zachowuje się zadziornie i heroicznie przeciwstawia się przeszkodom. Bywa egocentryczna, osoby dokoła muszą zabiegać o jej humor, nie baczy na potrzeby pozostałych ludzi i do swoich kumpli ma podejście totalnie wyrachowane. To jednostka wierna, potrafi być autentycznym kompanem pomocnym w zmartwieniach, szczerość w małżeństwie jest dla niej rzeczą niepodważalną, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej ofiarności sięga aż do bufonerii.
Znamionuje się męstwem, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, gdyż potrafi zwalczyć własny strach i okazuje ogromną samokontrolę. Lubi zachowywać się stanowczo, konkretnie i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, gorliwie urzeczywistnia wielkie przewroty i modernizacje oraz nie zrzeka się realizacji długofalowych planów dla przelotnego i pozornego wytchnienia. Jest to osobnik niezależny, nie znosi jakichkolwiek restrykcji i norm, dlatego niech ci nie zdaje się, że ulegnie komuś bez konfrontacji. To człowiek kompromisowy, nie obawia się zagadnień awangardowych i odmiennych od już zgłębionych i nie bawi jej nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, więc nie toleruje u współtowarzyszy tylko nieposiadania wielkoduszności. To jednostka gwałtowna, pokazuje właściwy kierunek bardziej opieszałym od siebie, zniechęca ją deficyt skutków swoich obecnych prac i każdy problem chce rozwikłać błyskawicznie. Jest to osoba optymistyczna, jest zachwycona rzeczywistością, lęk przed dokonaniem gafy nie unieruchamia jej, a zatem chętnie zajmuje się odkrywaniem niezgłębionych przedtem stref. Charakteryzuje się nietolerancją, uwielbia pouczać ludzi w otoczeniu, na całym całym globie jedynie ona ocenia sprawy prawidłowo, zatem umie znaleźć porozumienie wyłącznie z pokrewnym do niej radykałem. Jest to osobnik porywczy, jest święcie przekonana, iż na pozór nieskładne działania też potrafią dostarczać rezultatów i częstokroć nasze naturalne reakcje wykazują największą sprawność.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 01 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.