Lwica, 26 lipca ☆ Panie

Lwica, 26 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi niezły nastrój, ciesz się życiem, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: to pora całkiem niezłej formy, ruszaj w świat zaprezentować światu, na co cię stać.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego potrzebujesz w życiu emocjonalnym, twoje pragnienia właśnie mają szansę się zrealizować.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która urodziła się dnia 26 lipca, jest to osoba wojownicza, nawet ogromne ograniczenia nie umieją jej powstrzymać i prze śmiało na przód. Bywa egoistyczna, ludzie dookoła muszą troszczyć się o jej humor i nie baczy na pragnienia pozostałych osób. To osobnik ekstrawertyczny, uwielbia znajdować się wśród towarzyszy, niezmiernie lubi zwracać na siebie uwagę, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zamknąć się w stosownym czasie. Charakteryzuje się metodycznością, umie doprowadzić swoje zamierzenia do pomyślnego zwieńczenia, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak umie być zanadto formalna w zaskakujących sytuacjach. Częstokroć bywa apodyktyczna, czuje się jednostką kompetentną w dowolnej dziedzinie i często nie zna publicznej percepcji swojej postaci, toteż jest niepopularna w swoim otoczeniu. To osoba wścibska, rzeczywistość jest dla niej gigantycznym księgozbiorem, a zatem zawsze podejmuje próby, by popatrzeć za horyzont oraz częstokroć zajmuje się hermetycznymi zainteresowaniami. Znamionuje się wiernością, potrafi być doskonałym kompanem dostępnym w zgryzotach, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, ale często w tej wrodzonej uprzejmości umie nie dopilnować własnych potrzeb. Jest to człowiek aktywny, promieniuje niezwykłym blaskiem i jest niezwykle efektywna w pracy. To osoba naturalna, częstokroć jest bardzo rozchwytywana, szczerość to jej prawdziwy przydomek, lecz jednocześnie nie umie być subtelna.
Jest to osobnik bystry, każdy problem pragnie rozsupłać szybko, znużona przypatrywaniem się cudzej nieskuteczności chce często zrobić coś w pojedynkę i wkurzają ją powikłane sytuacje wymagające wieloaspektowej oceny. Jest to jednostka kompromisowa, nie wadzą odmienne zamiłowania i ekscytuje ją różność życia i wspólników, zatem nie aprobuje u partnerów jedynie niedoboru wielkoduszności. Cechuje się śmiałością, nie zatrważają jej żadne kłopoty, gdyż potrafi pokonać swój lęk i okazuje duże panowanie nad sobą. Bywa ksenofobiczna, jest całkowicie przeświadczona o osobistej wspaniałości, jej współpracownicy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, a więc umie porozmawiać tylko z pokrewnym do niej ekstremistą. Charakteryzuje się stanowczością, zmierza do mety bez zbędnych rozterek, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to osoba zaradna, nie znosi jakichkolwiek regulaminów i zakazów, więc rozczaruje cię oczekiwanie, że będzie przestrzegała twoich poleceń i barier. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest święcie przekonana, iż permanentna, odrobinę szaleńcza prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie można przesadnie przeginać z permanentną samodyscypliną. Jest to jednostka radosna, w każdym wypadku spoziera z optymizmem w jutro, choćby w fiasku usiłuje wypatrzyć pozytywy, dlatego wyśmienicie sprawdza się w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 26 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.