Lwica, 24 lipca ☆ Panie

Lwica, 24 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość samopoczucia poniżej normy, będziesz potrzebować dużo samokontroli, aby nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na zbytecznym narzekaniu.

zdrowie: obawiam się, iż twoja kondycja jest nadzwyczaj niezadowalająca, postaraj się stronić od niepotrzebnej działalności.

miłość: twój wdzięk znajduje się na wysokim poziomie, weź sobie sprawy których oczekujesz.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat dnia 24 lipca, bywa apodyktyczna, uznaje się za człowieka fachowego w dowolnej sprawie i nie martwi się ocenianiem swojego postępowania, a zatem jest niepopularna w swoim środowisku. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest prawdziwym aktywistą, jej zwyczajne czynności mają wygląd wyrafinowanego występu, jednak często ubóstwia wyrażać opinie niezbyt rozważne. Jest to osoba wścibska, pragnie uczyć się oryginalnych dziedzin, a więc bywa wzorowym uczniem w zagadnieniach pomijanych poprzez innych osobników oraz jest odpowiednia na wybitnego odkrywcę. Jest to jednostka otwarta, z łatwością zawiązuje bliskie stosunki, nie znosi krążyć dookoła tematu, aczkolwiek częstokroć nie starcza jej wyczucia. Jest to osoba kłótliwa, najpotężniejsze komplikacje nie potrafią jej zatrzymać i wciela w życie brawurowe koncepcje. Cechuje się wiernością, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, do związków podchodzi niezmiernie na serio, lecz momentami w swojej uczciwości dosięga aż do przesady. Jest to człowiek aktywny, nie umie siąść w jednym miejscu, dobrze radzi sobie z niespokojną działalnością i porywa wspólników swoją bezgraniczną energią. Bywa samolubna, nie zważa na interesy pozostałych osób i znamionuje ją niedobór wrażliwości. Jest to osobnik zorganizowany, potrafi dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego wykonania, umie się adekwatnie motywować, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie zmieniające się sytuacje.
Bywa ksenofobiczna, jest całkowicie przekonana o własnej doskonałości, na całej całej planecie tylko ona widzi rzeczy prawidłowo, toteż często prowadzi konfrontacje z kolegami. To jednostka pobudliwa, prezentuje dobitnie światu, iż wydawałoby się przypadkowe prace też potrafią gwarantować efekty i częstokroć nasze spontaniczne czyny okazują największą efektywność. To człowiek żywiołowy, odważnie wybiega rozważaniami przed swoje otoczenie, wszelki problem chce rozwikłać natychmiast i zniechęca ją brak wyników swoich obecnych działań. Znamionuje się kompromisowością, umie przyjaźnić się z osobami o wybitnie rozbieżnych poglądach i raduje ją rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, więc jest organizatorem filantropijnym walczącym o równość grup dyskryminowanych. To jednostka śmiała, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, bo rewelacyjnie sprawdza się w złożonych warunkach i jakiekolwiek przeszkody z reguły nie trwożą jej. Jest to osobnik stanowczy, zmierza do mety bez zbędnych wahań, nie doznaje niechęci przed niszczeniem istniejącego ładu oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w życiu. To osoba radosna, w każdym wypadku popatruje z nadzieją w przyszłość, strach przed uczynieniem błędu nie unieruchamia jej, zatem wyśmienicie sprawdza się jako nieustraszony innowator. Charakteryzuje się zaradnością, naprawdę kocha się w nieskrępowanej swobodzie decydowania, dlatego szaleństwem jest przewidywanie, że podda się komuś bez walki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 24 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.