Koziorożyca, 09 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 09 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać dobre nastawienie, ciesz się życiem, takich dni w życiu nie ma za wiele.

zdrowie: twoja wydajność jest względnie kiepska, uważaj na siebie oraz nie angażuj w skomplikowane zadania.

miłość: chyba swojego partnera uważasz za coś zbyt jednoznaczego, wypracowanie satysfakcji wymaga w tej kwestii poważniejszego zaangażowania.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożyca, która urodziła się w dniu 9 stycznia, cechuje się cierpliwością, na studiach często osiąga bardzo dobre stopnie, umie zdobyć biegłość w sprawach narzucających konieczność długookresowego treningu i częstokroć jest cudownym opiekunem. To osoba metodyczna, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego zamknięcia, umie się właściwie mobilizować, jednak czasami zbyt obstaje za wcześniej opracowanymi projektami. Często bywa formalna, jej styl życia jest częstokroć schematyczny, wydaje się być na dobre zablokowana w nieodmiennym sposobie działania, a więc jest to perfekcyjny animator. Jest to jednostka lojalna, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w problemach, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek często w tej naturalnej życzliwości umie zapomnieć własne potrzeby. Jest to człowiek autokratyczny, czuje się osobą kompetentną w każdym zagadnieniu i nie boi się oceniania swojego postępowania, więc częstokroć natyka się na cichy sprzeciw względem swoich aktywności. To osobnik przedsiębiorczy, drażni ją bezczynność i rozpoczyna równocześnie różne zadania. Jest to jednostka konserwatywna, unika niespodziewanych wymyślności i reform, na wszelką innowację popatruje wrogo i z obawami, toteż często czuje się nie na miejscu we współczesnej, rzeczywistości. Bywa człowiekiem pedantycznym, pragnie zrozumieć najmniejsze aspekty analizowanej dziedziny i nie widzi struktury spoza drobiazgów, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć natychmiastowych i stosownych do okoliczności działań.
To jednostka kompromisowa, ochoczo czerpie wiedzę o awangardowych i ciekawych rzeczach i ludzi niepodobnych i dziwnych nie uważa na wstępie za zagrożenie, zatem podejmuje próby, by wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów pochłoniętych obwieszczaniem jedynie słusznych poglądów. To osobnik powolny, nie interesuje się fasadami, albowiem w każdym wypadku analizuje spodziewane zarobki i stara się postępować według wyznaczonych grafików. Jest to jednostka subtelna, umie wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które mają związek z zagadnieniami niezmiernie skomplikowanymi i okażą niewykonalne dla jej licznych prekursorów. Znamionuje się wysublimowaniem, jest zachwycona żwawymi, rajdowymi wehikułami i ubóstwia sprawować się z jaśniepańską wykwintnością, a zatem często jest postrzegana jako miejscowy dyktator mody. Jest to osoba silna, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie odstępuje od realizacji długofalowych inicjatyw dla przelotnej i pozornej ulgi. Charakteryzuje się rzetelnością, swoje prace postrzega na serio, działa podług dokładnie przygotowanego harmonogramu, a więc mimo złudnej ospałości z reguły realizuje swoje koncepcje. To człowiek rozważny, dokłada starań, by nie reagować intuicyjnie, tworzy roztropne plany i dąży ku dostatkowi wolno, lecz konsekwentnie. To osobnik odważny, niezwykle rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bo wyśmienicie spełnia się w powikłanych warunkach i lubi pracować na wysokich obrotach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 09 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.