Koziorożyca, 05 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 05 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać zadowalające nastawienie, chwytaj życie za rogi, nie wiesz, kiedy spotkasz ponownie równie dobry dzionek.

zdrowie: ostrzegam, że twoja sprawność jest nader marna, postaraj się trzymać z dala od zbytecznej pracy.

miłość: goreje w tobie płonień namiętności, wkładem swojej działania, potrafisz umacniać zdrowe relacje.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna pani koziorożec, która urodziła się w dniu 5 stycznia, jest to człowiek szczery, jest poważanym i odpowiedzialnym podkomendnym, jest bardzo szanowana przez znajomych, lecz często w tej naturalnej przyjazności umie nie zatroszczyć się o swoje interesy. To osobnik oficjalny, lubuje się w złożonym społecznym ceremoniale, zdaje się być na stałe zablokowana w nieodmiennym trybie działania, a więc nie bywa wziętym społecznikiem. Jest to osoba przedsiębiorcza, promieniuje niezwykłym ogniem, jest niezwykle skuteczna w pracy i nie potrafi siąść w jednym miejscu. Jest to jednostka drobiazgowa, pragnie ogarnąć najmniejsze aspekty poznawanej sprawy i nie umie popatrzeć na problemy z boku, dlatego niestety nie jest narwańcem podczas wyszukiwania rozwiązań. To człowiek zachowawczy, uważa zmiany za sposób psucia sprawdzonych obiektów, jej koledzy muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, zatem częstokroć ustawicznie trzyma się już dawno anachronicznych strategii i procedur. Jest to osobnik wytrwały, potrafi zdobyć sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia, w zamierzchłych epokach umiałaby być kopistą notującym drogocennych książkach i często jest świetnym wychowawcą. Bywa dominująca, łaknie ujarzmić całą kulę ziemską i częstokroć nie posiada wiedzy o publicznym odbiorze swojej persony, toteż kiepsko sprawdza się w trakcie zespołowych zajęć. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego finału, umie się odpowiednio motywować, jednak potrafi być zanadto formalna w nietypowych sytuacjach.
Charakteryzuje się śmiałością, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem rewelacyjnie radzi sobie ze stresem i okazuje wielkie opanowanie. Znamionuje się odpowiedzialnością, to żywy wzorzec tytana pracy, jej plany nie kryją defektów, więc można doszkalać się od niej racjonalizmu oraz skuteczności. To jednostka powolna, nie interesuje jej popisywanie się, bo w każdym wypadku rozważa przewidywane dochody i wszelki produkt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. To osoba stanowcza, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie zorganizowana, czasem aż brutalna, nie czuje awersji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz z radością odbiera wszelkie pozytywne reorganizacje w otoczeniu. To osobnik ostrożny, stroni od lekkomyślnych aktywności, drobiazgowo organizuje najsubtelniejsze manewry i dąży ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. To człowiek kompromisowy, dysponuje bardzo dociekliwą i wszechstronną psychiką i problemowo zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi spostrzeżeniami, a zatem nie toleruje u kumpli wyłącznie niedoboru tolerancji. Cechuje się wyrafinowaniem, jest zachwycona prędkimi, rajdowymi gablotami i ubóstwia postępować ze szlachecką dystynkcją, zatem często jest określana jako tutejszy arbiter elegancji. Jest to osoba taktowna, można jej polecić wykonywanie ryzykanckich operacji, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę także dla fachowych i przebiegłych polityków i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 05 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.