Koziorożyca, 03 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 03 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć nadzwyczajne samopoczucie, ruszaj ku wiktorii.

zdrowie: spotykały cię już wydajniejsze dni, weź się do jakieś typowej aktywności.

miłość: zdecydowanie wiesz, czego potrzebujesz w obszarze uczuć, twoje pragnienia właśnie mogą się spełnić.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pani koziorożec urodzona dnia 3 stycznia to jednostka konserwatywna, czuje niechęć do niespodziewanych innowacji i ekstrawagancji, w swoich dzieciach najchętniej dostrzegałaby własne duplikaty, więc częstokroć gubi się w dzisiejszej, rzeczywistości. Jest to człowiek konsekwentny, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, przeszkody nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak często nie wystarcza jej kreatywności nieodzownej w nagłych wypadkach. To osoba konwencjonalna, jej zachowanie jest częstokroć schematyczne, jako cząstka wspólnoty jest często solidna, choć równocześnie niespecjalnie bystra, toteż perfekcyjne rezultaty uzyskuje w matematycznych dziedzinach wiedzy wyzutych z bufońskich ornamentów. To osobnik aktywny, ma niespożyte rezerwy energii, wyzwania pokonuje szturmem i nie umie siąść spokojnie. Jest to jednostka drobiazgowa, odbiera budowlę niczym wielki zespół niuansów i nie widzi całości spoza drobiazgów, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć natychmiastowych i właściwych do okoliczności działań. Znamionuje się cierpliwością, na studiach często osiąga dobre oceny, umie być wielkodusznym i empatycznym kumplem i potrafi urzeczywistnić sprawy niezmiernie zniechęcające dla normalnych ludzi. Częstokroć bywa autokratyczna, jest autentycznym wcieleniem żandarma i nie lęka się osądu swojego stylu życia, a więc często przeistacza się w wyalienowanego i nielubianego tyrana. Cechuje się wiernością, umie być prawdziwym towarzyszem przydatnym w problemach, próbuje działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek chwilami w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do przesady.
To osobnik szykowny, oddaje się ekskluzywnym przyjemnościom i ubóstwia wieść się z arystokratycznym dostojeństwem, a zatem częstokroć jest kwalifikowana jako miejscowy arbiter elegancji. To osoba śmiała, potrafi wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, gdyż wspaniale spełnia się w skomplikowanych warunkach i jakiekolwiek przeciwności przeważnie nie trwożą jej. Charakteryzuje się tolerancyjnością, chętnie przyswaja wiedzę o nowych i ciekawych rzeczach i jednostek różniących się i nietypowych nie uważa natychmiast za zagrożenie, zatem bywa organizatorem filantropijnym starającym się o równość mniejszości. To człowiek grzeczny, nie boi się podejmować się arbitrażu sporów, które sprawiają wrażenie niemożliwych a nawet pomylonych i na ogół przygnębiają pozostałe osoby. Znamionuje się powolnością, trudno ją zwieść wykwintnymi frazami, bo liczy się dla niej nade wszystko rzeczywista użyteczność i wszelki produkt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Cechuje się słownością, obowiązek jest dla niej sprawą nienaruszalną, pracuje podług dokładnie wypracowanego projektu, więc w długookresowej perspektywie z reguły prześciga porywczych czempionów. Jest to osobnik stanowczy, zwykle żyje bystro i na wysokich obrotach, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz nie boi się rozpoczynania zwad. Charakteryzuje się przezornością, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, bacznie bada dostępne predykcje i dane statystyczne oraz nie darzy zaufaniem pomysłów utworzonych byle jak.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 03 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.