Koziorożyca, 25 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 25 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny okaże się stosunkowo marny, spróbuj sprawić sobie jakąś rozrywkę.

zdrowie: kondycja Ci dzisiaj służy, ruszaj bez obaw przed siebie zabiegać o kolejne dni.

miłość: goreje w tobie ogień namiętności, zaangażowaniem swojej aktywności, jesteś w stanie umacniać zdrowe relacje.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna pani koziorożec, która przyszła na świat w dniu 25 grudnia, to człowiek dominujący, postrzega się za osobę kompetentną w dowolnej sprawie i postrzega jako zagrożenie ludzi niepodzielających jej opinii, zatem potrafi prowokować protesty wśród swoich podkomendnych. To jednostka tradycjonalistyczna, uznaje reorganizacje za strategię unicestwiania dobrych rzeczy, w swoich pociechach najchętniej widziałaby własne repliki, więc częstokroć zaczyna zażarte utarczki z własnymi dziećmi. Często bywa konwencjonalna, jest podobna do lokomotywy bez hamulców, jako składnik wspólnoty jest częstokroć wiarygodna, choć jednocześnie niezbyt sprytna, a więc perfekcyjne rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wyzbytych kuglarskich ozdób. To osobnik wytrwały, nieustępliwość w kroczeniu do celu często pozwala jej osiągnąć bogactwo, w szkole częstokroć uzyskuje bardzo dobre noty i umie być wielkodusznym i otwartym kompanem. Bywa skrupulatna, jakąkolwiek kwestię potrafi badać na wskroś i nie umie popatrzeć na sytuacje z boku, dlatego niestety akademickie rozważania potrafią być dla niej ważniejsze niż rzeczywiste szukanie sposobu działania. To człowiek metodyczny, okazuje dyscyplinę i wytrwałość, przeszkody nie umieją prędko jej odstręczyć, jednak często nie wystarcza jej kreatywności wymaganej w naglących okolicznościach. Jest to osoba wierna, jest niezwykle ciepła wobec swojego towarzysza życia, jest niezmiernie poważana przez wspólników, jednakże niejednokrotnie w swojej uczciwości dochodzi aż do bufonerii. To osobnik przedsiębiorczy, promieniuje niezwykłym światłem i rozpoczyna za jednym zamachem przeróżne zadania.
Jest to jednostka stanowcza, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń potrafi być bardzo konsekwentna, czasami wręcz bezwzględna, jeśli to konieczne, śmiało i rzetelnie broni swoich sądów oraz nie stroni od zaczynania kłótni. Znamionuje się flegmatycznością, nie interesuje się pozorami, bo w szczególności lubi przydatność i zawsze usiłuje tworzyć długookresowe przewidywania. Charakteryzuje się odwagą, nie zatrważają jej żadne trudności, bowiem wspaniale spełnia się w zawikłanych warunkach i ukazuje wielkie panowanie nad sobą. To osoba wyrafinowana, ceni egzotyczne dania i napoje i uwielbia postępować z lordowską dystynkcją, toteż częstokroć jest oceniana jako tutejszy arbiter elegancji. To osobnik tolerancyjny, dysponuje niezmiernie uważnym i wieloaspektowym umysłem i problemowo aktualizuje istniejące poglądy w kontakcie z najnowszymi doznaniami, a zatem bywa działaczem charytatywnym dopominającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Jest to człowiek sumienny, jest niezwykle nieustępliwa i zorganizowana, jej koncepcje nie posiadają błędów, więc w długotrwałym ujęciu zazwyczaj przegania impulsywnych przodowników. Jest to osoba przewidująca, unika nierozważnych działań, buduje przemyślane projekty oraz nie pokłada ufności w pomysłach stworzonych byle jak. To osobnik kulturalny, daje radę wyszukać produktywne rozwiązania kłopotów, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet szaleńczych i ścierających się z nimi ludzi na ogół szybko skłaniają do kapitulacji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 25 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.