Byczyca, 03 maja ☆ Panie

Byczyca, 03 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie wznosi się do nieba, idź na całość.

zdrowie: to moment dość niezgorszej kondycj, idź w świat zabiegać o kolejne dni.

miłość: goreje w tobie blask miłości, wysiłkiem swojej działania, możesz uzyskać każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta byk urodzona w dniu 3 maja lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, funkcjonuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak nieraz nadto przyzwyczaja się do uprzednio stworzonych planów. To jednostka konserwatywna, nie cierpi nawet drobnych zmian i wymyślności, na każdą innowację spoziera bez entuzjazmu i ostrożnie, zatem częstokroć toczy wybuchowe konflikty z własnymi pociechami. Jest to człowiek poczciwy, nie uznaje wściekłości za odpowiednie uzasadnienie ani nie używa swojej przewagi wobec słabych osób. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie sytuacje winny oscylować wkoło jej persony, związki międzyludzkie oznaczają dla niej uzyskiwanie profitów i charakteryzuje ją deficyt emocjonalności. To osobnik otwarty, jej prostolinijność gwarantuje jej popularność, ubóstwia formułować myśli bezpośrednio, jednakże często irytuje tym wspólników. Jest to człowiek lojalny, potrafi być autentycznym przyjacielem dostępnym w trudnościach, do miłości odnosi się niezwykle serio, ale nierzadko w swojej szczerości dociera aż do braku powagi. Bywa władcza, jest naturalnym ucieleśnieniem szeryfa i nie zamartwia się osądem swojego zachowania, a zatem umie prowokować protesty pomiędzy swoimi podwładnymi. Znamionuje się cierpliwością, nieustępliwość w dochodzeniu do celu częstokroć dopomaga jej uzyskać sukces, w zamierzchłych epokach potrafiłaby być skrybą piszącym antycznych tomach i często jest świetnym wychowawcą. To osobnik formalny, pragnie mieć zaplanowaną odpowiedź na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, wydaje się być na dobre zamknięta w niezmiennej technice działania, więc perfekcyjne wyniki osiąga w naukowych przedmiotach wyzutych z bufońskich fajerwerków.
Jest to jednostka powolna, wykonanie czegokolwiek o czasie to dla niej nierealna sprawa, marudzi ze wszystkim tak dalece, jakby rewelacyjnie bawiła się przy takim marnowaniu żywota. Jest to człowiek odważny, bardzo rzadko boi się nietypowych przeszkód, albowiem doskonale sprawdza się w skomplikowanych okolicznościach i ukazuje potężną samodyscyplinę. Cechuje się rzetelnością, jest niezmiernie wytrwała i konsekwentna, pracuje według skrupulatnie przygotowanego projektu, dlatego w długoterminowym podejściu zazwyczaj dystansuje popędliwych przodowników. Jest to osoba zrównoważona, niespiesznie przeprowadza ulubione obrzędy, a więc cały czas z największą przyjemnością spędza na intymnych przemyśleniach i na ogół wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek we własnym tempie. Jest to jednostka flegmatyczna, trudno ją zwieść pięknymi frazami, ponieważ troszczy się wyłącznie o autentycznie przydatne rzeczy i zawsze stara się układać długookresowe ekstrapolacje. Częstokroć bywa powściągliwa, często drażni swoją gruboskórnością, nie umie nawiązać poufałego kontaktu z innym człowiekiem, bowiem empatia nie jest jej imponującym atutem. Jest to osobnik ostrożny, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, buduje wyrafinowane harmonogramy oraz nie polega na koncepcjach wykonanych w pośpiechu. Lubi zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być bardzo metodyczna, momentami aż bezwzględna, umie wydębić załatwienie zarządzonych dyspozycji i nie porzuca realizacji dalekowzrocznych przedsięwzięć dla dorywczej i pozornej wygody.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 03 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.