Byczyca, 19 maja ☆ Panie

Byczyca, 19 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek jakich wiele, dołóz starań, aby go jakoś rozruszać, nie dopuść żeby ataki melancholii zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś przeciętnie męczącą pracą.

miłość: chyba swojego partnera uznajesz za coś nadto oklepanego, postaraj się zadziwić w tej kwestii najbliższą osobę.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani byk urodzona dnia 19 maja to jednostka łagodna, nie bierze udziału w zwadach i utarczkach, nie usiłuje okazywać współpracownikom dostępnej sobie pozycji ani nie komunikuje się z pociechami wyłącznie ogłaszaniem poleceń i zakazów. Bywa egoistyczna, jest absolutnie zafiksowana na sobie i wszelkie sprawy powinny obracać się dokoła jej persony. Cechuje się wiernością, jest zacnym i odpowiedzialnym podwładnym, do związków odnosi się niezwykle poważnie, ale chwilami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do braku powagi. Jest to człowiek konserwatywny, uważa zmiany za sposób destrukcji sprawdzonych rzeczy, jest przekonana o nieodmiennej poprawności poprzednio wykształconych stanowisk, zatem często niezmiennie trzyma się dawno już wycofanych z użycia technik i rozwiązań. Bywa sztywna, chce mieć przemyślaną replikę na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, wydaje się być na stałe uwięziona w niezmiennej strategii funkcjonowania, a zatem jest to doskonały animator. To osoba cierpliwa, częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem, na studiach często osiąga dobre oceny i potrafi osiągnąć biegłość w dziedzinach wymagających długofalowego przeszkolenia. Jest to osobnik bezpośredni, umie szybko nawiązać znajomość, nie znosi owijać w bawełnę, jednakże wspaniałomyślność nie jest jej wybijającym się atrybutem. Bywa autokratyczna, łaknie zniewolić całą Ziemię i nie martwi się osądem swojego sposobu bycia, a więc kiepsko sprawdza się podczas grupowych działań. Jest to człowiek zorganizowany, konsekwentnie prze do mety, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach.
Bywa oschła, jest unikana przy zwoływaniu na balangi, często bywa zbyt surowa i fanatyczna, gdyż nie potrafi manifestować emocji. Uwielbia zachowywać się stanowczo, z reguły działa bystro i żwawo, umie wydębić wykonanie zarządzonych dyspozycji oraz nie wyrzeka się realizowania dalekosiężnych inicjatyw dla przelotnej i zwodniczej ulgi. Znamionuje się śmiałością, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ stara się nie skupiać się na lęku i przejawia opanowanie bez względu na okoliczności. Lubi zachowywać się powolnie, nie ocenia jedynie powierzchownie, albowiem stara się tylko o naprawdę pożyteczne sprawy i każdy przedmiot musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Charakteryzuje się słownością, to bezdyskusyjny wzorzec pioniera, postępuje podług skrupulatnie wykonanego harmonogramu, więc w długoterminowym podejściu zwykle prześciga postrzelonych przodowników. To osobnik powolny, jakiekolwiek grafiki istnieją dla niej wyłącznie jako abstrakcja, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby przemijanie dnia wcale nie odnosiło się do jej postaci. Jest to jednostka spokojna, wykonuje pracę powoli oraz z rozwagą, dlatego cały dzień za dniem z największą satysfakcją spędza na intymnych rozmyślaniach i denerwuje ją współdziałanie z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to osobnik ostrożny, to rozważny i odważny planista, analizuje przeróżne plany wydarzeń oraz nie polega na konceptach sporządzonych niestarannie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 19 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.