Byczyca, 15 maja ☆ Panie

Byczyca, 15 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się go w jakiś sposób ocieplić, nie pozwól by wyroki losu zniweczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, wyzyskaj ten fakt najskuteczniej, jak to tylko możliwe.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł problem w miłości, najlepiej wydaje się siedzieć w mieszkaniu i zajmować się bobby.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna kobieta byk, która przyszła na świat dnia 15 maja, to osobnik prostolinijny, jej bezpośredniość przynosi jej popularność, nienawidzi owijać w bawełnę, aczkolwiek często brakuje jej subtelności. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje reorganizacje za taktykę unicestwiania dobrych rzeczy, jest przeświadczona o nieodmiennej słuszności już nabytych stanowisk, zatem częstokroć gubi się w dzisiejszym, życiu. Bywa konwencjonalna, lubi wyrafinowaną społeczną etykietę, zdaje się być na dobre unieruchomiona w niezmiennej metodzie zachowania, więc jest to kapitalny aktywista. To osoba łagodna, nie usiłuje podporządkowywać sobie innych ludzi, nie stosuje swojej władzy względem bezbronnych osób ani nie wdaje się w sprzeczki i pyskówki. Bywa egocentryczna, jest totalnie skoncentrowana na sobie i cechuje ją niedobór empatii. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do finału, postępuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak umie być nadmiernie sztywna w zaskakujących sytuacjach. To człowiek wierny, kompani są dla niej niezwykle ważni, do związków małżeńskich odnosi się bardzo serio, lecz nierzadko w swoim zaangażowaniu sięga aż do pompatyczności. Bywa apodyktyczna, jest naturalnym wcieleniem szeryfa i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jej opinii, a więc często zmienia się w wyobcowanego i niepopularnego władcę. Jest to osobnik cierpliwy, częstokroć raduje ją łowienie ryb, determinacja dopomaga jej zobaczyć zależności niezauważalne dla pozostałych ludzi i potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kolegą.
Bywa jednostką powściągliwą, jest poczytywana za gbura, nie umie zbudować bliskiej więzi z drugą osobą, ponieważ przejawianie uczuć oznacza dla niej problem. Jest to człowiek stanowczy, jasno i dokładnie wyraża swoje oczekiwania, nie doznaje obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie boi się inicjowania sporów. Jest to jednostka powolna, wykonanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej nierealna misja, grzebie się z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby zupełnie nie zabiegała o zakończenie swoich działań. Jest to osoba słowna, jest niezmiernie zawzięta i zdyscyplinowana, utrzymuje jednolity, ale skuteczny rytm pracy, dlatego w długim kontekście zazwyczaj przewyższa popędliwych czempionów. To człowiek zrównoważony, przypomina średniowiecznego zakonnika, a zatem potrafi odpowiednio uhonorować osobliwe rzemiosło i męczy ją współdziałanie z osobami pochopnymi. To jednostka rozważna, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, rozpatruje przeróżne projekty wydarzeń oraz śpieszy ku sukcesowi wolno, jednakże systematycznie. To osobnik flegmatyczny, nie marnuje środków na całkowicie zbędne kwestie, albowiem w każdym wypadku analizuje spodziewane zyski i stara się działać podług obranych grafików. Charakteryzuje się śmiałością, nie przerażają jej nijekie trudności, bo wspaniale znosi napięcie i pragnie żyć na wysokich obrotach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 15 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.