Byczyca, 14 maja ☆ Panie

Byczyca, 14 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie unosi się do nieba, idź na całość.

zdrowie: przydarzały ci się dawniej bardziej energiczne dni, zajmij się jakąś niezbyt trudną aktywnością.

miłość: prawie na pewno czeka Cię kryzys w miłości, najmądzej wydaje się spędzić czas w swoim lokum i zajmować się bobby.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna kobieta byk, która urodziła się w dniu 14 maja, to osoba otwarta, jest popularna w grupie, ubóstwia wyrażać się otwarcie, jednak często irytuje tym współpracowników. Jest to jednostka lojalna, jest niezwykle ciepła wobec swojego współmałżonka, do związków podchodzi bardzo poważnie, jednakże jej wrodzona praworządność potrafi być powodem paroksyzmów awersji. Częstokroć bywa oficjalna, jej zachowanie jest często szablonowe, jako przedstawiciel społeczności jest częstokroć godna zaufania, choć równocześnie niezbyt sprytna, zatem jest to idealny wodzirej. Często bywa dominująca, działa jak chuligan i nie martwi się osądem swojego stylu życia, dlatego kiepsko sprawdza się podczas zespołowych działań. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, najchętniej funkcjonuje w każdym wypadku tak samo jak uprzednio, jej wspólnicy muszą oceniać wszystko identycznie jak ona, a zatem nie aprobuje wokoło siebie wszelkich reformatorów. Jest to człowiek wytrwały, umie przyswoić sobie sprawność w dziedzinach wymagających długookresowego treningu, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być zakonnikiem notującym szacownych tomach i częstokroć jest doskonałym przewodnikiem. Cechuje się konsekwencją, mozoli się bez nieefektywnych zrywów, trudności nie umieją szybko jej zrazić, jednak czasami przesadnie obstaje za już opracowanymi koncepcjami. Jest to osoba dobroduszna, nie stara się zawiadywać innymi ludźmi, nie lubi wydzierać się na kompanów ani nie używa swojej władzy w stosunku do słabszych osób. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie przedsięwzięcia powinny krążyć wkoło jej ego i potrafi być skutecznym oszustem.
Jest to osobnik śmiały, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych wyzwań, bo dokłada starań, by zazwyczaj nie bać się przed czasem i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. Charakteryzuje się zrównoważeniem, bez pośpiechu wykonuje ukochane ceremoniały, toteż niezwykle nie znosi być pilnowana i denerwuje ją kooperacja z ludźmi energicznymi. Jest to osoba sumienna, jest bardzo nieustępliwa i zdyscyplinowana, jej pomysły nie mają usterek, a więc pomimo iluzorycznej opieszałości przeważnie realizuje swoje plany. Jest to osobnik zdecydowany, podąża do celu bez bezsensownych rozterek, w razie potrzeby nieustępliwie i rzeczowo broni swoich sądów oraz nie porzuca ucieleśniania dalekosiężnych inicjatyw dla dorywczego i fałszywego udogodnienia. To człowiek flegmatyczny, szachista to przy niej autentyczne uosobienie bystrości, guzdra się z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby wspaniale spędzała czas przy takim traceniu życia. Jest to osoba powściągliwa, często wkurza swoją bezpośredniością, z reguły interesują ją jedynie gołe fakty i rezultaty, bowiem demonstrowanie serdeczności nie przychodzi jej bezproblemowo. Jest to osobnik przewidujący, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, buduje wyrafinowane projekty oraz nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych byle jak. Lubi zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w szczególności ceni ergonomiczność i próbuje pracować według wytyczonych scenariuszy.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 14 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.