Byczyca, 13 maja ☆ Panie

Byczyca, 13 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor będzie stosunkowo kiepski, strzeż się żeby nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych ludzi.

zdrowie: to chwila zupełnie niezgorszej wydolności, nie lękaj się udowodnić innym, co jesteś w stanie zrobić.

miłość: stanowisz ucieleśnienie namiętności, jeżeli choćby zapragniesz, potrafisz dostać każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byczyca urodzona w dniu 13 maja jest to człowiek wytrwały, umie bacznie wsłuchiwać się w czyjeś opowieści, w ogólniau częstokroć osiąga bardzo dobre wyniki i potrafi uzyskać biegłość w sprawach narzucających konieczność długiego treningu. Jest to osoba formalna, lubuje się w wymyślnym towarzyskim ceremoniale, często jest pełna ogłady, jednakże też trochę schematyczna w działaniu, a więc optymalne efekty uzyskuje w technologicznych przedmiotach wypranych ze szpanerskich fajerwerków. Jest to jednostka dobroduszna, nie zdobywa uległości okrucieństwem ani nie znosi krzyczeć na towarzyszy. Jest to osobnik autokratyczny, zachowuje się niby zabijaka i częstokroć nie zna ogólnej percepcji swojej postaci, a zatem często spotyka się z cichym sprzeciwem wobec swoich aktywności. Jest to człowiek naturalny, jest lubiona w otoczeniu, nienawidzi używać eufemizmów, lecz częstokroć nie wystarcza jej powściągliwości. Bywa jednostką egoistyczną, cechuje ją niedobór uczuciowości i nie absorbuje jej rozwijanie konstruktywnych relacji z kolegami. Jest to człowiek lojalny, jest niezmiernie serdeczna dla własnego partnera, do związków podchodzi niezwykle serio, aczkolwiek jej spontaniczna prawość umie skutkować paroksyzmami antypatii. Charakteryzuje się konsekwencją, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, trudności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak umie być nazbyt oficjalna w nieznanych sytuacjach. Jest to osobnik konserwatywny, ubóstwia posiadać spójną opinię względem wszelkich rzeczy, na każdą nowość spoziera bez entuzjazmu i nieufnie, toteż często wchodzi w intensywne utarczki z własnymi pociechami.
To jednostka stanowcza, podąża do mety bez niepotrzebnych wahań, nie doznaje awersji przed destrukcją dotychczasowego ładu oraz nie odstępuje od realizacji długookresowych projektów dla przelotnego i zwodniczego komfortu. Jest to człowiek słowny, swoje powinności postrzega poważnie, utrzymuje równe, ale wydajne tempo działalności, zatem pomimo złudnej ospałości zwykle realizuje swoje plany. Jest to jednostka powolna, ślimak to przy niej prawdziwe uosobienie żywiołowości, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby kompletnie nie interesowała się wykonaniem swoich działań. Cechuje się spokojem, nie nuży jej pracowite realizowanie monotonnych obowiązków, dlatego całe życie z największą satysfakcją spędza na ustronnych przemyśleniach i męczy ją współpraca z osobami pospiesznymi. Jest to osobnik flegmatyczny, trudno ją omamić ślicznymi frazesami, albowiem liczy się dla niej w pierwszym rzędzie realna użyteczność i stara się postępować podług obranych scenariuszy. Znamionuje się męstwem, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, gdyż potrafi przezwyciężyć własny przestrach i dowolne problemy przeważnie nie przerażają jej. Częstokroć bywa powściągliwa, często złości swoją gruboskórnością, na ogół zaprzątają ją jedynie ewidentne fakty i rezultaty, bo emocjonalność nie jest jej olśniewającą cnotą. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nierozważnych aktywności, skrupulatnie komponuje najmniejsze manewry oraz pędzi ku dostatkowi wolno, lecz konsekwentnie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 13 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.