Byczyca, 01 maja ☆ Panie

Byczyca, 01 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć nazbyt dobrego stanu psychicznego, wystrzegaj się aby nie atakować innych.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś rutynową pracą.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do bliskiej osoby, gdyż niewykluczone, iż nastąpią w tej kwestii pewne zawirowania.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byczyca urodzona dnia 1 maja jest to osobnik tradycjonalistyczny, nie lubi najmniejszych ekstrawagancji i innowacji, jej ludzie mają myśleć w taki sam sposób jak ona, zatem często z uporem upiera się przy już dawno anachronicznych rozwiązaniach i strategiach. To jednostka lojalna, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, stara się działać właściwie do swoich przekonań, jednak częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy. To osoba metodyczna, pracuje bez nieefektywnych zrywów, problemy nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak potrafi być nazbyt sztywna w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa jednostką samolubną, umie bez emocji posługiwać się pozostałymi ludźmi i relacje wzajemne implikują dla niej zdobywanie zarobków. To osoba władcza, nie cierpi krytykowania własnych koncepcji i czyjś opór nie posiada dla niej znaczenia, a więc często staje się wyalienowanym i niepopularnym wodzem. Jest to jednostka oficjalna, jej sposób bycia jest częstokroć stereotypowy, jako przedstawiciel zbiorowości jest często solidna, mimo że przy tym niespecjalnie błyskotliwa, toteż jest to idealny aktywista. Jest to osobnik wyrozumiały, nie uczestniczy w utarczkach i zwadach, nie stosuje swojej przewagi wobec podległych ludzi ani nie instruuje dzieci tylko wygłaszaniem przykazań i zasad. To jednostka wytrwała, częstokroć bawi ją wędkarstwo, potrafi cierpliwie oczekiwać na stosowną chwilę i często jest cudownym mentorem. Jest to osoba bezpośrednia, z łatwością buduje znajomości, nie znosi krążyć dookoła tematu, jednakże wspaniałomyślność nie jest jej mocnym przymiotem.
Jest to jednostka powolna, wykonanie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niej nierealna operacja, umie przekroczyć każdy sensowny termin, jakby dysponowała na załatwienie dowolnych zadań kompletnym stuleciem. Jest to osobnik powściągliwy, jest uznawana za impertynenta, przeważnie interesują ją jedynie ewidentne konkrety i wyniki, bo nie rozumie ludzkich afektów. Cechuje się odpowiedzialnością, swoje obowiązki odbiera serio, jej projekty nie kryją błędów, więc w długotrwałej perspektywie zazwyczaj przewyższa krewkich pionierów. To człowiek rozważny, to przezorny i ambitny planista, układa roztropne plany oraz nie polega na konceptach wykonanych w pośpiechu. Charakteryzuje się spokojem, przypomina średniowiecznego mistyka, dlatego lubuje się w leniwych, flegmatycznych pracach i zwykle wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek we własnym rytmie. To jednostka nieustraszona, nie przerażają jej żadne przeszkody, bowiem dokłada starań, by nie myśleć o lęku i wydaje się innym ludziom nieugiętą górą. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zajmuje jej popisywanie się, ponieważ wartość ma dla niej nade wszystko faktyczna funkcjonalność i wszelka rzecz musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Lubi zachowywać się stanowczo, w realizacji swoich zamierzeń potrafi być bardzo zorganizowana, czasem kompletnie bezwzględna, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz radośnie wita wszelkie korzystne przemiany w otoczeniu.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 01 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.