Byczyca, 26 kwietnia ☆ Panie

Byczyca, 26 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny typowy dzień, dołóz starań, by go rozruszać, nie pozwól aby przypływy melancholii zburzyły twoje projekty.

zdrowie: jesteś w względnie lichej formie, nie przemęczaj się oraz nie angażuj w czasochłonne operacje.

miłość: stanowisz uosobienie namiętności, jeżeli bodaj zechcesz, jesteś w stanie kreować spełnione związki.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna pani byk, która urodziła się dnia 26 kwietnia, to osobnik prostolinijny, jest lubiona w towarzystwie, niezmiernie lubi prawdomówność, lecz często brakuje jej wyczucia. Bywa egoistyczna, pozostali ludzie muszą rozwiązywać jej problemy i nie zaprząta jej rozbudowa korzystnych stosunków ze znajomymi. Jest to jednostka formalna, jej styl życia jest częstokroć rutynowy, jako element społeczności jest często wiarygodna, pomimo tego że zarazem niespecjalnie sprytna, toteż jest to perfekcyjny organizator. To osoba poczciwa, nie usiłuje podporządkowywać sobie innych ludzi, nie uważa złości za właściwą inspirację ani nie jest zachłanna i sroga. Cechuje się metodycznością, wykazuje determinację i samodyscyplinę, kłopoty nie umieją prędko jej zrazić, jednak momentami nazbyt przyzwyczaja się do poprzednio opracowanych planów. Bywa apodyktyczna, nie znosi podważania własnych poleceń i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej stanowiska, więc częstokroć staje się odosobnionym i unikanym dowódcą. To jednostka wytrwała, upór pozwala jej zauważyć współzależności niewidoczne dla normalnych ludzi, sprawdza się w charakterze lubianego wychowawcy i często jest wspaniałym nauczycielem. To osoba zachowawcza, uwielbia posiadać wyrazisty punkt widzenia wobec wszelkich kwestii, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałaby własne duplikaty, zatem częstokroć gubi się w dzisiejszym, otoczeniu. Jest to jednostka lojalna, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, do małżeństw odnosi się bardzo poważnie, aczkolwiek jej przyrodzony legalizm potrafi skutkować przypływami awersji.
Jest to osobnik odpowiedzialny, to niekwestionowany wzorzec tytana pracy, jej projekty nie kryją dziur, dlatego warto doszkalać się od niej racjonalizmu oraz sprawności. To człowiek dzielny, nie trwożą jej żadne przeszkody, albowiem wspaniale wytrzymuje napięcie i dowolne trudności z reguły nie przerażają jej. To osobnik zdecydowany, zmierza do celu bez niepotrzebnych wahań, nie odczuwa oporu przed demolowaniem dotychczasowego porządku oraz nie lęka się zaczynania zatargów. Charakteryzuje się przezornością, stara się nie reagować innstynktownie, bierze pod uwagę różne harmonogramy działań i mknie ku sukcesowi wolno, jednakże metodycznie. Lubi zachowywać się powolnie, nie wartościuje wyłącznie w oparciu o wygląd, bowiem wartość ma dla niej zwłaszcza realna użyteczność i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. To osoba flegmatyczna, szachista to przy niej urodzone uosobienie gwałtowności, umie wykroczyć poza wszelki akceptowalny czas realizacji, jakby przemijanie życia kompletnie nie odnosiło się do jej istoty. To jednostka wstrzemięźliwa, jest poczytywana za grubianina, często bywa zbyt bezwzględna i zacietrzewiona, gdyż nie uświadamia sobie ludzkich emocji. Jest to człowiek spokojny, działa niespiesznie oraz z rozwagą, a więc potrafi odpowiednio uhonorować kunsztowną wirtuozerię i umie zapanować nad sobą w niespokojnych okolicznościach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 26 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.