Bliźniaczka, 02 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 02 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój okaże się dosyć kiepski, wystrzegaj się by nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych.

zdrowie: jesteś dzisiaj gejzerem siły, wyzyskaj ten fakt najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: znudzenie w związku, uzyskanie satysfakcji wymaga w tej dziedzinie większej ilości wkładu.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Astrologiczna pani bliźnięta, która przyszła na świat w dniu 2 czerwca, jest to człowiek uczuciowy, wierzy kabale, nie przepada za cywilizacją matematyczną, toteż współczesne otoczenie często nie odpowiada jej. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest głównym aktorem wszelkiego balu, lubi oczarowywać swoich słuchaczy, ale na nieszczęście potrafi także uznawać się za godny podziwu fenomen. Jest to jednostka wszechstronna, bardzo trudno ją czymś poruszyć, zdaje się mieć zaplanowane rozwiązanie na dowolny prawdopodobny problem i zapał do optymalizacji jest jej niezmiennym atrybutem. To osoba elokwentna, ubóstwia przemawiać powłóczyście i niejasno, słuchanie jej przemów może dawać faktyczną przyjemność, aczkolwiek częstokroć w jej wypowiedziach całkowicie brakuje meritum. To osobnik ciekawski, pragnie dokształcać się w oryginalnych zagadnieniach, a zatem jest najlepszym uczniem w dziedzinach pomijanych poprzez inne osoby oraz spełnia się w zawodach związanych ze wścibskością. Bywa człowiekiem niezdecydowanym, jej przeświadczenia i stanowiska często są wewnętrznie sprzeczne i umie znienacka zrezygnować tuż przed zdobyciem finału, częstokroć podejmuje się rozmaitych zajęć. Bywa egocentryczna, znamionuje ją deficyt empatii i wyłącznie jej własne kłopoty są ważne. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje opanowanie i upór, potrafi się odpowiednio motywować, jednak chwilami nadto przyzwyczaja się do uprzednio obmyślonych pomysłów.
Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczona, że pozornie niespójne działania też umieją przynosić efekty i nie można nadmiernie przeholowywać z ciągłą samokontrolą. Jest to jednostka bezstronna, zawsze dokłada starań, by poznać jak najwięcej oraz nie spieszy się z podejmowaniem decyzji, zatem zwykle jest lubiana jako sędzia. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie lęka się rzeczy nowych i różnych od już doświadczonych i osób odmiennych i niezwykłych nie uważa na wstępie za zagrożenie, a więc nie toleruje u znajomych tylko nieposiadania wielkoduszności. Jest to osobnik nieuważny, nie odstręczają jej zabieganie i bałagan, lecz jej szybkie wybory często niestety dają się poznać jako niewłaściwe, więc nie radzi sobie z rozważaniem bardziej złożonych koncepcji. Jest to jednostka flegmatyczna, nie traci prac na zwyczajnie nieuzasadnione kwestie, albowiem w szczególności ceni przydatność i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku kieruje się wyrachowanymi rachunkami. To osobnik subtelny, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem zwad, które przedstawiają sobą prawdziwą przeszkodę również dla otrzaskanych i zmyślnych dyplomatów i na ogół załamują pozostałych ludzi. Bywa osobą uległą, ubóstwia poświęcać się spokojnym, niezwiązanym z odpowiedzialnością czynnościom, bo częstokroć zauważalnie nie starcza jej pewności siebie i zbytnio szybko poddaje się cudzym oddziaływaniom. To jednostka wyrafinowana, lubi egzotyczne napoje i strawy i uwielbia prowadzić się z wielkopańskim szykiem, dlatego uszczęśliwiona jest jako szafarz dużego majątku.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 02 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.