Bliźniaczka, 10 czerwca ☆ Panie

Bliźniaczka, 10 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezłe podejście do życia, używaj życia, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: jesteś w względnie lichej kondycji, pilnuj się oraz nie rzucaj na rozległe prace.

miłość: chyba swój związek uznajesz za coś nadto jednoznaczego, wypracowanie satysfakcji domaga się w tej dziedzinie niebagatelnego oddania.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pani bliźnięta, która urodziła się dnia 10 czerwca, to człowiek dociekliwy, lubi uczyć się oryginalnych dziedzin, a zatem ochoczo wędruje po całym globie i sprawdza się w pracach związanych z ciekawskością. To osoba konsekwentna, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie potrafi błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. To osobnik błyskotliwy, jest prawdziwą duszą towarzystwa, jej zwyczajne czynności zdają się być wytwornym popisem, ale częstokroć uwielbia wyrażać sądy niezbyt rozsądne. Charakteryzuje się wszechstronnością, przystosowuje prędko i efektywnie, nie marnuje chwil na nieproduktywne utyskiwanie i umie współdziałać prawie że z każdą jednostką. To człowiek elokwentny, w niezmiernie wyrafinowany sposób składa zdania, lubi debatować publicznie o różnych problemach, lecz często ciężko wydostać z niej syntetyczne i przedmiotowe repliki. Bywa osobnikiem samolubnym, wszelkie wydarzenia powinny krążyć dookoła jej postaci i nie obchodzi jej wzmocnienie dobrych więzi ze znajomymi. Bywa niekonsekwentna, nie potrafi trwać przy metodycznych decyzjach i umie aktualizować strategiczne założenia co minutę, dlatego niezwykle trudno toczy się z nią negocjacje. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, łatwiej wpływa na nią intuicja niż myślenie, nie współpracuje z kulturą maszyn, a więc przed klawiaturą częstokroć reaguje jak małpa na drucie.
Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje wyłącznie po wyglądzie, gdyż najważniejsza jest dla niej faktyczna przydatność i zawsze stara się kreować długofalowe prognozy. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, uwidocznia stanowczo całej planecie, iż na pierwszy rzut oka bezładne działania też potrafią dostarczać efektów i nie powinno się zanadto przesadzać z nieprzerwanym opanowaniem. Bywa jednostką posłuszną, często musi parać się realizacją nielubianych przez siebie zajęć, bo innych ludzi częstokroć postrzega za rzeczoznawców i arogancja i przemoc umieją wymusić na niej zmianę punktu widzenia. Cechuje się obiektywizmem, dokłada starań, by poznać cudze przekonania oraz wszelkie rzeczy pragnie zbadać kilkukrotnie, zatem chętnie jest zapraszana do arbitrażu kłótni. Jest to osoba kompromisowa, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i pasjonujących sprawach i nie interesuje jej przekonywanie kolegów do swoich poglądów, więc nie akceptuje u kumpli jedynie niedostatku wielkoduszności. Jest to jednostka taktowna, potrafi wybrnąć z nieprzyjemnych i groźnych okoliczności, które wydają się niemożliwymi a nawet pomylonymi i walczących z nimi ludzi przeważnie w krótkim czasie popychają do poddania się. Znamionuje się wysublimowaniem, ceni wymyślne posiłki i napoje i odczuwa upodobanie do pozostawania w kontakcie z malarstwem, toteż często uznaje się za znawcę właściwej estetyki. To osobnik powierzchowny, jest cały czas w coś zaangażowana, jednakże jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się błędne, dlatego często sama nie pojmuje do końca swoich ruchów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 10 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.