Bliźniaczka, 31 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 31 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek niewyróżniający się niczym szcególnym, spróbuj go w jakiś sposób ocieplić, nie dopuść by zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, bo prawdopodobnie czeka Cię marny czas w miłości.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Astrologiczna pani bliźnięta, która przyszła na świat dnia 31 maja, cechuje się komunikatywnością, swoje przemówienia planuje niezwykle precyzyjnie, uwielbia rozprawiać jawnie na różne tematy, ale często w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje konkretu. To człowiek dociekliwy, pragnie przeniknąć wszystko, toteż pociągają ją kwestie wymyślne i nowatorskie oraz uzyskuje świetne efekty w wybranych zagadnieniach. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez zbędnych zrywów, przeciwności nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak umie być nadmiernie oficjalna w zaskakujących okolicznościach. Jest to osobnik niekonsekwentny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie uaktualniać strategiczne założenia co chwilę, częstokroć podejmuje się różnorodnych zawodów. Bywa egocentryczna, znamionuje ją niedobór wrażliwości, pozostałe osoby muszą rozwiązywać jej zmartwienia i jest totalnie zafiksowana na sobie. Często bywa uczuciowa, łatwiej ujmuje ją intuicja niźli intelekt, kalkulacje i rachunki zniechęcają ją, więc częstokroć wolałaby urodzić się o setki lat temu. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest zdrojem różnych koncepcji, jej prozaiczne poruszenia mają wygląd wyszukanej formy sztuki, aczkolwiek często na nieszczęście nie potrafi zamknąć się w sposobnym czasie. Znamionuje się wszechstronnością, przystosowuje żwawo i skutecznie i umie dopasować się do płynnych warunków.
Bywa pobieżna, nie odstręczają jej pośpiech i bałagan, jednakże jej oceny częstokroć są niespecjalnie przezorne, dlatego często szarpie się chaotycznie i bez wyznaczonego celu. To człowiek kompromisowy, nie kłopoczą odmienne zainteresowania i ekscytuje ją różnorodność rzeczywistości i kolegów, a więc nie akceptuje u znajomych jedynie niedostatku wielkoduszności. To osobnik sprawiedliwy, bardzo drobiazgowo analizuje najdrobniejsze sprawy oraz nie spieszy się z przedsiębraniem decyzji, a zatem przeważnie jest powszechnie uważana za obiektywnego arbitra. To człowiek wysublimowany, z największą przyjemnością przyobleka się w najmodniejsze właśnie i luksusowe kreacje i jej społeczne zasady są zawsze perfekcyjne, zatem wniebowzięta jest jako szafarz ogromnego majątku. Bywa osobą posłuszną, indywidualne dokonywanie wyborów może być dla niej niezmiernie stresujące, bowiem częstokroć zdecydowanie nie starcza jej śmiałości i nazbyt swobodnie ulega czyimś presjom. To człowiek grzeczny, można jej powierzyć wykonywanie ryzykownych zleceń, które potrzebują potężnej ilości dyplomatycznej subtelności i na ogół załamują inne osoby. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie wartościuje tylko powierzchownie, gdyż najbardziej ceni ergonomiczność i wszelki przedmiot musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Lubi zachowywać się spontanicznie, bardziej wnikliwe obserwowanie jej skłania do przekonania, że egzystencja pod przymusem planu nie jest najlepszym wyborem i należy sobie zezwolić na spontaniczne przeżywanie emocji i wyrażanie się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 31 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.