Bliźniaczka, 30 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 30 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezły nastrój, ciesz się życiem, nie wiesz, kiedy spotkasz kolejny równie dobry czas.

zdrowie: jesteś dziś gejzerem siły, wykorzystaj to najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: z całą pewnością rozumiersz, czego potrzebujesz w życiu emocjonalnym, twoje tęsknoty obecnie mają szansę się spełnić.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pani bliźnięta urodzona w dniu 30 maja jest to osobnik ciekawy, chce poznać więcej niźli pozostali ludzie, a zatem na stałe zostaje w niej szczeniacka umiejętność do dziwienia się rzeczywistości i jest odpowiednia na pierwszorzędnego uczonego. To osoba elastyczna, hasło „nierealne” nie figuruje w jej zasobie językowym, potrafi dostroić się do zmieniających się okoliczności i zdaje się mieć gotowe rozwiązanie na dowolny dający się pomyśleć problem. Lubi zachowywać się uczuciowo, w większym stopniu wpływa na nią serce niż intelekt, tabelki i obliczenia odpychają ją, a więc przed laptopem często reaguje niby słoń w składzie porcelany. Jest to jednostka towarzyska, opisuje swoje najdrobniejsze myśli, przechowuje w umyśle nieograniczone mrowie przypowieści, aczkolwiek umie także nudzić na śmierć gadaniem nieprzerwanie o jednej sprawie. Bywa niestała, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i umie błyskawicznie wycofać się niedługo przed zdobyciem mety, więc niezmiernie kiepsko radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. Bywa egoistyczna, do celów potrafi zmierzać choćby przez czyjeś nieszczęście i inni ludzie mają obowiązek rozplątywać jej zmartwienia. Charakteryzuje się metodycznością, mozoli się bez bezsensownych zrywów, umie się adekwatnie inspirować, jednak czasem nadmiernie upiera się przy wcześniej obmyślonych pomysłach. Cechuje się komunikatywnością, jej rozważania przypominają skomplikowane konstrukcje, ochoczo studiuje, jednakże częstokroć w jej wypowiedziach po prostu brakuje przesłania.
Jest to osoba taktowna, nie boi się brać się za mediowanie zwad, które oznaczają przymus wykorzystania pomysłowych i niejednokrotnie dosyć zawiłych argumentów i przeważnie doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. Jest to osobnik popędliwy, staranniejsze badanie jej prowadzi do mniemania, iż na pierwszy rzut oka bezładne prace też potrafią zapewniać rezultaty i nie należy zbytnio przedobrzać z nieprzerwanym opanowaniem. Znamionuje się uległością, często musi zajmować się realizowaniem unikanych przez siebie zajęć, gdyż częstokroć mocno nie wystarcza jej asertywności i zestawiona z cudzym naporem nie daje rady postawić na swoim. To człowiek powolny, nie zwraca uwagi na pozory, bo najważniejszy jest dla niej praktyczny pożytek i w osobistych decyzjach w każdym wypadku opiera się na beznamiętnych rachunkach. Cechuje się wysublimowaniem, swoje mieszkanie aranżuje z doprawdy imponującą inwencją i jej społeczne zachowania są zawsze perfekcyjne, toteż często jest kwalifikowana jako rodzimy dyktator mody. Jest to jednostka obiektywna, usiłuje wydźwignąć się ponad własne urazy oraz unika decydowania o nieznanych sobie zagadnieniach, zatem w każdym wypadku zawczasu z uwagą cię przeegzaminuje przed podjęciem osądu. Częstokroć bywa powierzchowna, umie w okamgnieniu zbadać ogromną liczbę informacji, lecz jej oceny często są niezbyt przewidujące, dlatego częstokroć sama nie pojmuje zupełnie swoich ruchów. Jest to osoba kompromisowa, posiada niezwykle baczną i wszechstronną psychikę i łatwo modyfikuje istniejące poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, a zatem dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych fanatyków pochłoniętych głoszeniem najdoskonalszych ideologii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 30 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.