Bliźniaczka, 28 maja ☆ Panie

Bliźniaczka, 28 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie szybuje ku niebu, idź ujarzmiać swoje otoczenie.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj służy, nie bój się zmagać się o swoją przyszłość.

miłość: z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz w sferze miłości, twoje życzenia teraz mają szansę się spełnić.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźniaczka, która urodziła się w dniu 28 maja, jest to osobnik ekstrawertyczny, lubi obcować z towarzyszami, posiadanie ogromnej publiczności implikuje dla niej perfekcyjną zabawę, jednakże częstokroć na nieszczęście nie umie zamilczeć w stosownej chwili. Znamionuje się metodycznością, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje rezerwy, umie się odpowiednio inspirować, jednak niekiedy nadmiernie przyzwyczaja się do wcześniej wymyślonych planów. Jest to osoba uczuciowa, polega na astrologii, nie szanuje typowo rozumnego postępowania, toteż często wolałaby przyjść na świat o setki lat temu. To jednostka wścibska, chce zrozumieć każde zagadnienie, więc nęcą ją koncepcje osobliwe i nietradycyjne oraz chętnie dokształca się w rozmaitych dziedzinach wiedzy. Częstokroć bywa chwiejna, jej przeświadczenia i przekonania często są niejednoznaczne i ciężko jest jej pozostawać przy obranych decyzjach, dlatego bardzo trudno toczy się z nią spory. To człowiek elokwentny, ma obszerny i ochoczo wykorzystywany słownik, uwielbia olśniewać kolegów swoim rozległym doświadczeniem, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w akceptowalnym czasie dojść do sedna. To osobnik elastyczny, nie traci minut na bezowocne utyskiwanie, cechują ją różnorodne, nietuzinkowe przedsięwzięcia i umie współpracować nieomal z każdą osobą. Bywa egoistyczna, nie interesuje jej rozwijanie korzystnych stosunków ze znajomymi, do swoich partnerów posiada podejście czysto interesowne i wyłącznie jej prywatne problemy są ważne.
To osobnik taktowny, daje radę wyszukać efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które zdają się niewykonalnymi a wręcz szalonymi i walczących z nimi ludzi na ogół łatwo prowadzą do wycofania się. Bywa osobnikiem posłusznym, z reguły szuka przewodnika i wodza, bo obawia się wdawać się w konflikty z innymi i zderzona z cudzym przymusem nie umie postawić na swoim. Cechuje się wyrafinowaniem, swoje miejsce zamieszkania zagospodarowuje z iście imponującą pomysłowością i jej społeczne obyczaje są w każdym wypadku nieskazitelne, a zatem często uważa się za sędziego właściwego smaku. To osoba kompromisowa, chętnie czerpie wiedzę o niekonwencjonalnych i interesujących rzeczach i jednostek niepodobnych i niespotykanych nie uznaje z marszu za zagrożenie, zatem podejmuje próby, by stronić od nawiedzonych fanatyków zaaferowanych rozgłaszaniem jedynie słusznych poglądów. Charakteryzuje się obiektywizmem, niezwykle drobiazgowo bada najmniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy pragnie przeanalizować wielokrotnie, a więc przeważnie jest lubiana jako mediator. To osobnik powolny, nie interesuje się pozorami, bowiem liczy się dla niej w pierwszym rzędzie realna użyteczność i stara się działać podług wytyczonych harmonogramów. Bywa powierzchowna, potrafi migiem przemyśleć bezkresną ilość informacji, lecz nie usiłuje niczego dogłębnie poznać, więc nie urzeczywistnia zwykle doniosłych wynalazków i badań. To człowiek porywczy, demonstruje stanowczo całemu globowi, iż życie pod presją terminarza nie jest najwspanialszą opcją i częstokroć nasze instynktowne czyny wykazują najwyższą sprawność.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ bliźniaczka, 28 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.