Baranica, 09 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 09 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek niewybijający się niczym niezwykłym, postaraj się tchnąć w niego ducha, nie zezwól by wybryki horoskopu zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: ostrzegam, że dzisiaj twoja wydolność jest dalece kiepska, to niewłaściwy czas do ciężkiej pracy.

miłość: najpewniej czeka Cię kiepski moment na zawieranie nowych znajomości, najsensowniej będzie spędzić czas w swoim domostwie i oddawać się porządkom.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Pani baran urodzona dnia 9 kwietnia często bywa niestała, nie umie podejmować zorganizowanych decyzji i potrafi modyfikować najważniejsze założenia z godziny na godzinę, częstokroć podejmuje się rozlicznych zajęć. Bywa niesolidna, nie zamartwia się przyszłością, ekstrapolację wyników swoich działań pozostawia pozostałym, zatem często jest sprytna wyłącznie po szkodzie. Bywa osobnikiem nadpobudliwym, łatwo przemieszcza się od gorejącego zapału do dokumentnej chandry, częstokroć jest nieobliczalnym kolegą, toteż praca raczej nie bywa dla niej przyczyną zadowolenia. Jest to jednostka konsekwentna, wykazuje cierpliwość i samodyscyplinę, umie się adekwatnie mobilizować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Jest to osoba towarzyska, jest naturalnym społecznikiem, asysta szerokiej widowni charakteryzuje dla niej doskonałą rozrywkę, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zamilczeć w stosownej chwili. Często bywa apodyktyczna, pragnie podbić całą Ziemię i częstokroć nie zna społecznego odbioru swojej persony, a zatem jest nielubiana w swoim środowisku. Jest to osobnik przebojowy, porywa wspólników swoim nieokiełznanym entuzjazmem, otwiera w tym samym czasie różne zadania i emanuje niesamowitym światłem. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, cechuje ją niedostatek empatii i inni ludzie muszą rozwikływać jej kłopoty. Bywa agresywna, lubi osiągać bezzwłoczne rezultaty, ochoczo wchodzi w utarczki i lubuje się w adrenalinie. To jednostka szczera, jest lubiana w towarzystwie, ubóstwia przemawiać prosto z mostu, ale często drażni tym współpracowników. Jest to osoba wytrwała, częstokroć jest wyśmienitym opiekunem, wytrwałość dopomaga jej dostrzec współzależności niedostrzegalne dla normalnych ludzi i w dawnych czasach umiałaby być zakonnikiem piszącym zdobionych kodeksach. To osobnik wścibski, otoczenie jest dla niej niezmierzoną książnicą, dlatego jest najlepszym uczniem w dziedzinach omijanych przez pozostałe jednostki oraz otrzymuje bardzo dobre efekty w preferowanych zagadnieniach.
To człowiek bystry, w jednej chwili oswaja się do potrzeb sytuacji i zirytowana przypatrywaniem się ludzkiej nieporadności chce często zrobić coś na własną rękę. To osobnik samodzielny, postanowienia obiera na kanwie własnych rozważań, a więc zawiedzie cię uważanie, iż podporządkuje się przedstawionym jej dyrektywom. To osoba zdecydowana, w realizacji swoich zamierzeń potrafi być niezwykle metodyczna, niejednokrotnie kompletnie bezwzględna, nie czuje obiekcji przed burzeniem istniejącego porządku oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, uznaje się za niepokonaną i czasem umie nie uwzględnić niby niepodważalnego niebezpieczeństwa, chociaż wie o tej swojej wadzie. Jest to człowiek szykowny, ceni wyszukane napoje i dania i jej publiczne maniery są zawsze perfekcyjne, więc częstokroć postrzega się za arbitra odpowiedniego stylu. To osoba odważna, nie trwożą jej żadne problemy, bo dokłada starań, by przeważnie nie martwić się z wyprzedzeniem i okazuje spokój nie patrząc na warunki. Znamionuje się ksenofobią, żąda ścisłego realizowania swoich zarządzeń, na całej całej planecie jedynie ona ocenia sprawy prawidłowo, a zatem szybko zraża do siebie innych ludzi. To jednostka wesoła, w każdym wypadku spogląda z odwagą w jutro, obawa przed popełnieniem pomyłki nie powstrzymuje jej, zatem wyśmienicie sprawuje się jako dzielny racjonalizator. Jest to osobnik dalekowzroczny, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, bierze pod uwagę przeróżne scenariusze wydarzeń oraz nie pokłada ufności w pomysłach napisanych byle jak. To osoba impulsywna, bardziej uważne podglądanie jej skłania do przeświadczenia, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest optymalnym wyborem i można sobie pozwolić na nieposkromione przeżywanie bodźców i wyrażanie się. Bywa człowiekiem niewyrafinowanym, pragnie posługiwać się szablonowymi i przetestowanymi rozwiązaniami, bowiem preferuje rzeczowe zachowania aniżeli manifesty i na głównej pozycji kładzie praktyczną funkcjonalność. Jest to jednostka tolerancyjna, ma niezmiernie baczną i wszechstronną umysłowość i bawi ją różnolitość rzeczywistości i kolegów, dlatego jest wolontariuszem prospołecznym dopominającym się o równość grup dyskryminowanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 09 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.