Baranica, 02 kwietnia ☆ Panie

Baranica, 02 kwietnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny tuzinkowy poranek, spróbuj tchnąć w niego energię, nie gódź się żeby zrządzenia gwiazd zepsuły twoje plany.

zdrowie: bywały dawniej zdrowsze dni, weź się do jakieś średnio męczącej działalności.

miłość: uosabiasz uosobienie namiętności, zaangażowaniem swojej pracy, możesz zdobyć każdą rzecz.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Zodiakalna kobieta baran urodzona dnia 2 kwietnia bywa samolubna, osoby dookoła mają obowiązek zabiegać o jej stan psychiczny, nie baczy na interesy pozostałych ludzi i potrafi bez emocji wyzyskiwać inne osoby. Jest to jednostka aktywna, relaksuje się czynnie, ożywia kolegów swoim nieposkromionym dynamizmem i promieniuje niezwykłym światłem. To osobnik ekstrawertyczny, jest gejzerem różnych planów, posiada w duszy bogate mrowie opowiadań, jednak niestety umie także uważać się za wielkiego myśliciela. Bywa człowiekiem chwiejnym, jej przeświadczenia i stanowiska częstokroć są niejednoznaczne i trudno jest jej obstawać przy wybranych decyzjach, często drażni swoich wspólników. Częstokroć bywa nieodpowiedzialna, żyje czasem obecnym, zdarza się jej nie troszczyć się o fundamentalne sprawy, zatem często jest mądra wyłącznie po sprawie. To osoba dominująca, nie cierpi osądzania własnych nakazów i nie lęka się oceniania swojego stylu życia, toteż marnie radzi sobie w trakcie grupowych działań. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, przeszkody nie potrafią szybko jej zrazić, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Znamionuje się wytrwałością, umie uzyskać mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego treningu, umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim gawędom i w ogólniau często uzyskuje dobre lokaty. To jednostka bezpośrednia, z łatwością buduje przyjacielskie stosunki, nie lubi mówić nie wprost, jednakże na nieszczęście, chwilami wypowiada się zbyt otwarcie. Jest to osobnik wojowniczy, posiada zamiłowanie do ryzykanctwa, najpotężniejsze komplikacje nie potrafią jej powstrzymać i ubóstwia walczyć. Jest to jednostka ciekawa, pragnie przeniknąć wszystko, dlatego wabią ją koncepcje osobliwe i oryginalne oraz otrzymuje wyśmienite wyniki w ulubionych dziedzinach wiedzy. Bywa nadpobudliwa, bez trudu przemieszcza się od płomiennej euforii do zupełnej depresji, momentalnie zniechęca się aktywnościami wymagającymi poważniejszej harówki, więc ochoczo koi frustrację w spontanicznych zabawach.
Bywa prostolinijna, uwielbia wykorzystywać stereotypowe i przemyślane rozwiązania, gdyż woli rzeczowe czyny niż manifesty i na centralnym miejscu umieszcza rzeczywistą użyteczność. To człowiek popędliwy, jest bezgranicznie przekonana, że bezustanna, odrobinę stuknięta jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś sposób na życie i nie potrzeba zanadto przeholowywać z nieprzerwanym panowaniem nad sobą. Jest to jednostka kompromisowa, nie unika rzeczy awangardowych i odmiennych od poprzednio poznanych i bez problemu modyfikuje istniejące poglądy w kontakcie z najnowszymi spostrzeżeniami, a zatem jest aktywistą charytatywnym starającym się o wolność ludzi represjonowanych. Cechuje się nietolerancją, złoszczą ją osoby o niezależnych opiniach, jej współpracownicy muszą osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, a więc umie znaleźć porozumienie jedynie z pokrewnym do niej fanatykiem. Charakteryzuje się nierozważnością, postrzega się za niezniszczalną oraz czasami potrafi nie zauważyć nieomal niekwestionowanego niebezpieczeństwa, choć czasem autentycznie sprzyja jej fortuna. Jest to osobnik wysublimowany, gustuje w żwawych, rajdowych pojazdach i doznaje upodobania do utrzymywania kontaktu z teatrem, zatem uszczęśliwiona jest jako dysponent pokaźnego majątku. Jest to człowiek radosny, cieszy się istnieniem, lubi przyswajać wiedzę o nowych sprawach, a zatem chętnie podejmuje się eksploracji niezgłębionych dawniej rejonów. Jest to jednostka żywiołowa, znudzona oglądaniem cudzej nieporadności ma ochotę częstokroć zrealizować coś na własną rękę, irytują ją zagmatwane sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego rozpatrywania i przeważnie zabiera się za działanie w jednej chwili i bez zwlekania. Jest to osoba zdecydowana, jasno i dokładnie komunikuje swoje pragnienia, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to człowiek samodzielny, czuje niechęć do wdrażania czyichś rozkazów, dlatego bezsensem jest przewidywanie, iż podda się komuś bez potyczki. Znamionuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie zachowywać się odruchowo, analizuje przeróżne projekty wydarzeń i prze ku bogactwu z wolna, aczkolwiek metodycznie. Cechuje się odwagą, nie zatrważają jej nijakie problemy, ponieważ podejmuje starania, by zazwyczaj nie bać się na zapas i ukazuje ogromną samokontrolę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 02 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.