Baranica, 24 marca ☆ Panie

Baranica, 24 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie niezły stan duchowy, używaj życia, nie wiesz przecież, kiedy nastąpi powtórnie taki poranek.

zdrowie: obawiam się, że twoja witalność jest nadzwyczaj mizerna, dołóż starań, by wykręcić się od nadmiernej aktywności.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego potrzebujesz w miłości, twoje marzenia obecnie mają szansę się spełnić.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczna kobieta baran urodzona w dniu 24 marca jest to jednostka zdyscyplinowana, umie rozsądnie wykorzystywać swoje siły, przeszkody nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie wystarcza jej kreatywności potrzebnej w niespodziewanych okolicznościach. Bywa napastliwa, chętnie wchodzi w zatargi, posiada zamiłowanie do ryzyka i chce osiągnąć zwycięstwo bez względu na cenę. Bywa egoistyczna, wyłącznie jej prywatne kłopoty są istotne, nie baczy na interesy innych osób i znamionuje ją niedobór wrażliwości. Jest to osobnik cierpliwy, umie zrealizować sprawy bardzo odstręczające dla pozostałych ludzi, na uczelni często zdobywa bardzo dobre stopnie i potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym kompanem. Częstokroć bywa autokratyczna, uznaje się za jednostkę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i cudzy protest nie ma dla niej wagi, więc często przeistacza się w osamotnionego i nielubianego przywódcę. Bywa niestała, jej postawy i przekonania częstokroć są ambiwalentne i umie raptownie wycofać się na chwilę przed osiągnięciem mety, często drażni swoich wspólników. To osoba błyskotliwa, jest głównym artystą wszelkiego wydarzenia, jej zwykłe ruchy zdają się być wytworną formą sztuki, aczkolwiek częstokroć niestety nie potrafi zamknąć się w odpowiednim momencie. Jest to osobnik bezpośredni, często jest niezwykle lubiona, nie lubi używać eufemizmów, jednakże w dodatku nie umie być subtelna. Bywa nieopanowana, potrzeba zaczekania na rezultat jest dla niej niebywałą męczarnią, jako student częstokroć nie potrafi wysiedzieć pilnie na lekcjach, a więc często ma głębokie trudności z urzeczywistnieniem planów długookresowych. Bywa człowiekiem niesolidnym, odczuwa pociąg do intensywnych odczuć, przydarza się jej zaniedbywać ważne rzeczy, toteż zdarza się jej popadać w niezmiernie ciężkie kabały. Jest to osobnik przedsiębiorczy, nie umie siąść spokojnie, tyra jak maszyna i emanuje niesamowitym światłem. To jednostka wścibska, rzeczywistość jest dla niej bezkresnym księgozbiorem, a zatem jest kujonem w dziedzinach pomijanych poprzez inne osoby oraz częstokroć poświęca się rzadkim zainteresowaniom.
Bywa prostolinijna, ubóstwia posługiwać się rutynowymi i bezpiecznymi rozwiązaniami, ponieważ dla niej wartość mają w pierwszym rzędzie wyniki i na pierwszym miejscu umiejscawia faktyczną funkcjonalność. To człowiek spontaniczny, dłuższe oglądanie jej skłania do mniemania, że egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie trzeba nadto przeginać z ciągłą samokontrolą. Jest to osobnik stanowczy, zrozumiale i precyzyjnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, gorliwie wdraża wielkie reformy i rewolucje oraz z radością reaguje na wszelkie pozytywne zmiany w życiu. Znamionuje się wesołością, wyczekuje od losu zaskakujących, interesujących przygód, cieszą ją kolejne przeżycia i doznania, dlatego rewelacyjnie sprawdza się w zadaniach obciążonych zagrożeniem. To jednostka kompromisowa, nie drażnią obce gusty i raduje ją różność otoczenia i współpracowników, zatem nie toleruje u kolegów tylko nieposiadania szacunku dla innych. To osoba ksenofobiczna, uwielbia upominać ludzi wokół, jej partnerzy mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak ona, więc często toczy konfrontacje ze znajomymi. Jest to osobnik przezorny, próbuje nie odpowiadać innstynktownie, konstruuje wymyślne projekty oraz nie pokłada ufności w koncepcjach stworzonych byle jak. To osoba odważna, niezwykle rzadko obawia się nieprzewidzianych wyzwań, albowiem potrafi pokonać własny przestrach i dowolne problemy zwykle nie trwożą jej. To człowiek szykowny, para się wyrafinowanymi rozrywkami i jej publiczne zachowania są zawsze perfekcyjne, zatem dostatek forsy bardzo ułatwia jej toczenie żywota będącego w zgodzie z jej osobowością. To jednostka nieostrożna, czuje się niezwyciężoną oraz czasem umie przeoczyć niby niepodważalne niebezpieczeństwo, pomimo tego że wie o tej swojej ułomności. To osobnik żywiołowy, odstrasza ją nieobecność efektów swoich bieżących prac, wskazuje właściwy kierunek wolniejszym od siebie i każdą sprawę chce rozplątać szybko. Jest to człowiek zaradny, naprawdę przepada za zupełną autonomią decydowania, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, iż podporządkuje się komuś bez potyczki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ baranica, 24 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.